Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lopják a netem mi lehet tenni?

Lopják a netem mi lehet tenni?

Figyelt kérdés

szóval felraktam már szinte mindenfajta vírusirtót ,tűzfalam is van, a netem modemes,az egyik rosszindulatú szomszédom csórja hallottam h a haverjának dicsekedett....és nem tudok mit tenni ellene...

tippek?


2011. nov. 20. 20:10
1 2
 1/16 Gugu Gabor ***** válasza:
öhh nézd elvileg ha nem használsz WiFi-t akkor elég nehéz lopni gyakorlatilag a kábelt kell szétbarmolni ehhez ilyesmire meg elég kevesen vetemednek szóval használsz WiFi-t?
2011. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha wifi, jelszavazd. Ha kábeles, változtass jelszót a szolgáltatónál.
2011. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
vírusirtóval, meg tűzfallal szart sem érsz ha lopják a neted, jelszavazd le, utána nem tudja lopni
2011. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem használok wifit...a net kártyámon pin kód fent van...azé köszi
2011. nov. 20. 20:19
 5/16 anonim ***** válasza:
mikor szerinted lopja a neted, kapcsold ki (húzd ki vagy vmi), aztán menj át, és trollface-el kopogj be, hogy problem?
2011. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Gugu Gabor ***** válasza:
Net kártyádon pin kód?
2011. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kalman11:jó tipp csakhogy lány vagyok és fele akkora... am próbáltam de semmi sztm torrentezik...kb 2 másodpercig oké gyors a netem aztán hirtelen lelassul


Gugu Gabor:nem rég netem modemet + sim kártyát is adtak hozzá ,pin kód be van kapcsolva h kérje sőt még át is irtam...

am ezért nem lehetne feljelenteni???de ahhoz kéne lennie vmi bizonyítékomnak is nem???

azé kösszi a válaszokat mindenkinek ment a pont:)

2011. nov. 20. 22:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért lassul be mert már túl léptél egy bizonyos keretet?
2011. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem egy hete van és a korlátom 16 gb nem tudtam letölteni semmit se ,lefedettséggel sincs semmi gond,
2011. nov. 20. 22:54
 10/16 Gugu Gabor ***** válasza:

Na várj álljunk meg picit szóval gyakorlatilag ha jól értem mobil neted van?

Valami olyasmi amit be kell dugni a gépbe de a falból maximum az áramot kapja?

2011. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!