Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak, ha a gépem...

Mit csináljak, ha a gépem felhasználót kér indításnál?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom, kéri, hogy kattintsak a felhasználóra, de nincs ott semmi, mert én nem adtam meg, és így nem enged tovább. De nem ez az első hülyesége. Most még csak el sem indul, hanem csak azt írja ki, hogy a Windows indítása. Mit tudok csinálni?
2011. szept. 27. 11:33
 1/10 MR bagesz válasza:
Az én véleményem szerint rakd újra az op. rendszert mert szerintem meg hallt
2011. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szerintem is az lesz a vége...de hallottam valami olyasmit hogy hogyha az alaplappal valamit csinálok akkor törlődik valami...jól emlékszem rá :) nem értettem.

de örülnék ha nem kéne újra rakni. nincs esetleg más javaslat?

2011. szept. 27. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Súlyos fertőzés (talán rotkit), újra kell rakni.
2011. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mrillegal1 ***** válasza:
de csak szépen rakjad ujra ne babrállj a deszkán semmit csak kinyirod a gépet
2011. szept. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben, újra rakom, de hogy kaphatott a gép ilyen fertőzést? csak hogy legközelebb el tudjam kerülni.
2011. szept. 28. 11:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Windows tűzfal, mindenféle letöltés, hamis vírusirtó vagy "operációs rendszer optimalizáló", gyenge virusírtó stb.

Ezt olvasd el:

[link]

2011. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

újra lett rakva a gép és jól működött, de amikor újra bekapcsoltam ugyan azt csinálta...

nem lehet hogy magával a géppel van baj?

2011. szept. 29. 15:03
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy avastot használok, és eddig teljesen jól működött
2011. szept. 29. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Teszteld le, lehet, hogy a tápod rossz.

[link]

2011. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azt mondták, hogy a vincseszter már nagyon régi és hogy ki kéne cserélni, amit megtettünk. 40 GB-os helyett 120 GB-os van benne, de mit csináljak még, hogy működésre bírjam? :'D hibát észlel a rendszer és leáll...ezt írja ki. meg valami konfigurációt. vagy ne piszkáljam?
2011. okt. 9. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!