Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET Smart security 5. Ez mi?

ESET Smart security 5. Ez mi?

Figyelt kérdés

Ha berakom a pendrivert ez is előjön.Mi lehet ez?

[link]


2011. szept. 17. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Megvetted vagy újságkódos? Ha nem, akkor tört. Az nem életbiztosítás. Kérdezz rá:

[link]

2011. szept. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kártyaolvasóra kérdezett rá (USB eszköz), mert csak két napja frissitettem 5-re, ezt még nem használtam azóta.
2011. szept. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eredeti nem tört.Pendrivere néha ezt dobja.
2011. szept. 18. 00:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Futtasd le az ellenőrzést a pentdrive-on, nekem is ezt írta ki. Nem volt semmi baja, de tudni akarta, mi van rajta.
2011. szept. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sűrűn használóm,akkor mindig le kell futtassam?..
2011. szept. 18. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogyan tetted fel az ESET 5-öt? Évek óta fent levő régire frissitettél? Rosszul írtad be a felhasználói nevet és a jelszót?

Én több évest ESET-et frissitettem, de nem lett jó, akadozott rendesen. A Sicontact szerint telepítsem tisztán. Jó, megtettem, feltettem a 4-est CD-ről, aztán frissitettem, elírtam a felhasználói nevet, addig nem volt hajlandó frissiteni magát, de a Behatolásjelző rendszert főleg nem. Amikor sikerült, Interaktívra állítottam be a tűzfalát és sorra megnyitottam a böngészőket, a levelezőt, az USB sticket. Most már Automatikus szűréssel dolgozik a háttérben a tűzfala.

Próbáld meg így.

2011. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bedugod az USB eszközt, rákérdez, a kis ablakban nyisd meg a Beállításokat és tedd Automatikus ellenőrzésre. Az előbb próbáltam ki a saját pendrive-mal.
2011. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rémes, a Mozilla Firefox6.0.2-t blokkolja a ESET5! Nagyon szépen fut viszont a Chrome-mal.
2011. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jól van felrakva meg minden.Csak néha dob ilyen üzenetet ha bedugom a pent.Na mindegy! Köszi a válaszokat.

Utolsó én 3.6.19 mozillánál maradtam :)

2011. szept. 19. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!