Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek a géppel? Mi lehet...

Mit tegyek a géppel? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Megpróbálom a érthetően és tömören felvázolni a helyzetet.

Kezdem azzal,hogy nem értek a számítástechnikához,se infóhoz, többnyire netezéshez használom a gépet.

Most a problémám az, hogy egy ideje semmit nem tudok beszkennelni, mert az írja ki,hogy nincs elég szabad lemezterület.De elvileg lennie kell.Amúgyis már jó pár dolgot kitöröltem.Ráadásul elég lassú is,és a vírusírtó azt írja ki,hogy frissítsem,de nem tudom.Attól félek vírusos.

Eset nod32 van rajta.Tavaly raktam rá, úgy, hogy felléptem az eset oldalára és onnan rendeltem,csekken átutaltam a pénzt, jó is volt. több mint egy évig.Egyszer csak bekapott vmi szemét vírust. Egy ismerős sráct elhívtam,aki ért a gépekhez.Annyit csinált,hogy mindent lementett, és újratelepítette.Viszont így a vírusírtóval azt csinálta,hogy feltörte,hogy ne kelljen évente frissíteni,mert azt mondta, az amúgy is átverés.Mondtam,jó csinálja,nekem a lényeg, hogy tudjam használni.Ennek már több hónapja.Az utóbbi pár hétben viszont egyre lassúbb,meg állandóan kijelzi,hogy töltsem le a biztonsági frissítéseket,én ezeket le is töltöttem,de nem mindegyiket tudta telepíteni.Most meg a vírusírtó is kijelz,hogy frissítsek a teljes verzióra, de nem tudok, hiába beírom a licencben kapott felhasználónevet, és jelszót. A srácnak meg hiába írtam,hogy jöjjön el nézze meg, még csak nem is válaszolt.Most mit csináljak.Hiba volt hagyni,hogy feltörje a kódját?És miért nem tudok szkennelni,ha egyszer van hely rajta, mégis azt írja ki hogy nincs? Megőrülök. :(((


2011. júl. 27. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egy újságkód: [link]

Valódi kód, nem tört, havonta kell beírni.

2011. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Tök jó akkor így nem kell megvenni,hanem 30 naponta,a mikor lejár, ezzel frissítem? Oké.

:)

2011. júl. 29. 21:38
 13/18 anonim ***** válasza:
A törtet szedd le teljesen, Registryből is, aztán regisztálj az ESET oldalán, töltsd le a 30 napos próbaverziót. Ehhez kapsz a registrált email-címedre egy licenszkódot (TRIAL-...) és felhasználónevet. Ezeket beírod a progiba, aztán újrainditod a gépedet. Egy hónap múlva beírod a helyére az újságkódot. Ennyi.
2011. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy "Regestry"ből is?
2011. aug. 2. 15:31
 15/18 anonim ***** válasza:
Registry a Windows Regisztrációs adatbázisa. Ha nem értesz hozzá, inkább ne nyisd meg, kérj meg hozzáértő havert, mert ha olyat törölnél, ami kell, leáll az operációs rendszer.
2011. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ezt most kaptam az eset töl eredeti kod Felhasználónév: TRIAL-50203837

Jelszó: vd4rpdj5cf

a nincsmail.hu csináltam és ha tis csinálsz 30 naponta egy új emeletimet akkor nem lesz baj és nem kell meg venned sem

2011. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
[link] innen tudsz 30 kulcsot kérni
2011. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Még pár nap múlva tudom csak elvinni valakihez, aki érti.Addig is nem lesz baja?Mert az av már nem kék, nem is narancssárga, hanem pirosat jelez.De már nem is merek hozzá nyúlni, teljesen elavult. :( Addig nem töltök le semmit. Csak netezek.
2011. aug. 3. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!