Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi baja van a ESS-nek? Hogy...

Mi baja van a ESS-nek? Hogy tehetném újra?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a gépet, akkor kiírja, hogy a kémprogramvédelem és a tűzfal inicializálása nem sikerült. Valószínűleg telepítési hiba, kérjük telepítse úja az ESET Smart Security alkalmazást. Már többször is újratettem, de azt írja, hogy a regedit-ben hozzáférés megtagadva.
2011. okt. 22. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vetted meg és nem újságkódos, akkor mást nem tehetsz, törlöd mindenhonnan, aztán letöltöd a gyártó honlapjáról a 30 napos próbaváltozatot. Email-címre kapsz hozzá TRYAL felhasználói nevet és jelszót. Aztán 30 nap után, ha nem tudod megvenni,akkor használd újságkóddal.

ESS5 nagyon kemény, valódi licenszkód nélkül nem frissit és le van tiltva a webvédelem és a tűzfala.

[link]

2011. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja ez igaz, amikor letöröltem az ESS4-et és telepítettem az ESS5-t, akkor nekem is be kellett írnom a kócot, aztán felmenni a netre és csak amikor elfogadta a Sicontact szervere a kódot, akkor tűnt el a piros karika.

Az enyém, vásárolt licenszes.

2011. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak ez nem az ESS5, hanem az ESS4, de saját magát ESS 3-nak érzékeli.
2011. okt. 22. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valódi kódos, írjál nekik:

[link]

2011. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!