Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A trojan downloader az mi? és...

A trojan downloader az mi? és honnan jön? Az okozza?

Figyelt kérdés
Hali! Az Advancedsyste care 3 program a kémvírusok keresésénél csomószor írja ki: Trojan.Downloader.WIN32.BHO Vírusírtóból jön? Vagy honnan? A net vacakol! Azt írja van kapcsolat, de közben meg nincs? A vírusírtó-ból jön? Nem frissített már egy csomó ideje! Avast-ot használok! Akik NOD32-t használnak!: Nem fogok NOD-ot használni az tette tönkre majdnem a gépem! Lefygaott nem érzékelt leszetem utána már ment a gé rendesen! Úgyhogy SENKI ne jöjön azzal, hogy rakjam fel a NOD32! Mit tegyek?(nem telepítem újra a gépet! Max a vírusírtót!
2011. máj. 20. 19:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

21:40-es!


Nem frissített már egy csomó ideje a vírusírtóm! Akkor meg honnan lenne internetem?

2011. máj. 21. 06:37
 12/16 A kérdező kommentje:
Le van szedve a NOD32! De tegnap este azt írta, hogy frissítéseket telepít! Tehát letöltöte, vagyis akkor van net! Tegnap már kapcsoltam ki a gépet, nem volt időm megnézni! De remélem menni fog! Nem fogok fizeti érte! Ikább kikeresem a vírusomat abból a tárból aztán meg leszedem hozá azt a vírusírtót amelyik kirtja telepítem keretetem vele a vírust törlöm és kész! Nem fogok én érte fizetni!
2011. máj. 21. 06:40
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem taáltam meg a keresett vírust! Tojan.Downloader.BHO! Ilyen vírusnincs a tárban!
2011. máj. 21. 12:48
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy abban nincs, viszont az ESET az összes Trojan.Downloadert felismeri. Ha pedig nem akarsz, vagy nem tudsz fizetni, még újságkódra sem, akkor szedd le teljesen ezt a NOD-ot és tegyél fel ingyenes vírusirtót. Ma már nagyon jók is vannak, csak egyre vigyázz: nem mindegy, honnan és mit töltesz le. Freeware-ket keressél! Ezek megbízható helyek:

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

jajj istenem. Töröld úgy ahogy van teljesen az ESET NOD32-őt! És töltsd le az ESET Smart Security-t innen: [link]

Kéri majd a kódot letöltés során, azt itt találod (eredeti újságkód, amivel jól működik)

[link]

2011. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2011. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!