Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szükségem lenne a trojan...

Fecc kérdése:

Szükségem lenne a trojan Removerre, de lejárt már a 30 napos időm, hogy tehetem fel újra? Sajna nem engedi:S

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
a Malwarebytes is le fogja neked szedni őket
2010. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajna nem szedte le,msn vírusom van-tudom fäsz voltam hogy rákattintottam,volt régen is,és a trojan szedte csak le:S
2010. febr. 20. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

leszedi hidd el nekem, nem 1 gépet kellett már ilyen problémával szervizelnem...


Rendszer visszaállítás kikapcs, Malwarebytes frissít, csökkentett mód, full scan, ha így csinálod 100%os a a hatás

2010. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Feltelepíteni nem engedi? Gondolom vmi registrybe írta be magát. Én megpróbálnám a Windows Install Clean Up nevű programmal, ha rátalálsz a program nevére akkor kiválaszt és Remove.


Esetleg a RegEdit-tel is keresgélhetsz, de ha vmit feleslegesen törölsz könnyen elszállhat a rendszer

2010. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben,kipróbálom mindegyiket,köszönöm a segítségeket!
2010. febr. 20. 22:01
 7/9 A kérdező kommentje:

#3


Magyarázd már el léggszives hogy ezeket hogy csináljam.

Hogy kell csökkentett módban indítani? stb :)

2010. febr. 20. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:

1: Rendszer visszaállítás kikapcsolása: sajátgépen jobb klikk-> tulajdonságok-> rendszer visszaállítása-> rendszer visszaállítás kikapcsolása


2:Malwarebytes letöltése: [link]


3: telepíted a progit, ezután megnyitod, frissítés


4: újraindítod a gépet és nyomod az F8 billentyűt(nem folyamatosan hanem ha megcsinálta az ellenőrzést az elején az után, de még a windows töltő képernyő előtt)


5: kiválasztod a csökkentett mód-ot


6: ha betöltött elindítod a Malwarebytes-t majd kiválasztod a full scan-t

2010. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó lett,köszönöm a segítségedet:)
2010. febr. 21. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!