Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szükségem lenne egy ingyenes...

Szükségem lenne egy ingyenes vírusírtóra, mert eddig a norton 2010-et használtam csak már elegem van, hogy állandóan azt kéri h vegyem meg. Egy pár ajnánlatot megköszönnék. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Avast ingyenes változata Comodo tűzfallal. Mindent megfognak.
2010. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ingyen (igazán) jó vírusirtó (hacsak az MSE nem az, de arról semmit nem hallottam még), mert vagy lekorlátozott, vagy szinte minden benne van, csak át is enged dolgokat. Én jelenleg avast!-user vagyok, de arról tudni kell, hogy nem a legjobb a felismerése, és ezért ki kell pótolni, pl. kéthetente futtatott Malwarebytes' Anti-Malware programmal.
2010. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Avast nagyon jó, én is azt használok. A Norton nekem is rajta volt a laptopomon, amikor megvettem, de örültem, hogy le tudtam törölni...
2010. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Oberle Gábor ***** válasza:

Microsoft Security Essentials (ha a Microsoft Windows Defender fenn van a gépeden, előbb azt szedd le, mert összeakadnak) -> [link] és

Crawler Spyware Terminator (a sok "biz-basz" nélküli verziót érdemes letölteni (v2.3) -> [link]

Ezt a kettőt együtt ajánlom. Mindkettő ingyenes és egyszerűen beállítható, nem terhelik agyon a rendszert.

2010. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

+

[link]

(nem akadnak össze, erőforrásigény minimális)

2010. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevált: Avast + Comodo tűzfala + havonta Malwarebytes Anti Malware lefuttat = tiszta gép.
2010. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:14


Ha offolhatok. Szokott találni valamit a MBAM?

2010. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

off: 21:14 vok

Mikor először futtattam (Avast már vagy fél éve fent volt, de mellette másokkal is kísérleteztem), 64 kártevőt talált a gépen, azóta havonta futtatom és egyre sem akad rá.

2010. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 64 után már vírusirtót váltanék... De mindegy. Így azért nem váltok, mert nálam nem enged át. Ha ennyit átengedne, akkor repülne.

Tényleg rossz ennek az avastnak a felismerése, na de ennyire...

2010. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!