Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mivel próbálkozzak? Malware...

Mivel próbálkozzak? Malware és nem tudom kiirtani! Malware. Sality!

Figyelt kérdés
Irok és a karakterek késéssel jelennek meg, akadozik, lassú. Próbáltam Spyware Doctorral, SUPERantispywarerrel, de semmi.
2011. máj. 6. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Eset Online Scannerrel próbáld, ha nem viszi le, akkor telepítsd az Avastot, és állítsd be rajt a rendszerindításkori keresést, majd restart, ha ez sem, akkor felteszed a Malwarebytes Anti Malwaret, csökkentett módban restart, MBAM teljes keresés.

Ha még mindig semmi, akkor egy másik, vírusmentes gépről kiírod ezt:

[link]

Bootolsz róla. Ennek már tényleg le kell vinnie. Sok sikert!

2011. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
malware byts anti malware
2011. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 6. 18:30
 4/10 stell-1 ***** válasza:

Üdv

Sality!

Idő pocsékolás. a sality ,egy filéínféktor, megfertőzze az rendszer fájlokat, és tudja magát frissíteni.

1:Teljes format.

2:Uj partíciókat rakni.

3:ami a gepedel kapcsolatba jot, pedrive,,,,,, mindent formazni.

2011. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most raktam windowst és már alapból ilyen volt ahogy felraktam. És ahány XP-t rakok mind virusos, a Windows7-el semmi baj, de azt meg nem birja a gepem.
2011. máj. 6. 19:48
 6/10 stell-1 ***** válasza:

A windows ha nem valami tort, akkor renben kell, lenie, de ha a gehez kapcsolsz, valamit, amit most hasznalsz. ,pendrivet,Flash, adatokat amit lementetel, ez mind megvan fertozve,

De megprobalhatot a blogombol az AVPTOOL,

[link]

mindent amit vissza akarsz telepiteni, elote kitisztitani evvel.

1:UJ teljes format

2:Eltavolitani a particiokat is.

3:Es uj telepites/

2011. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ESET-NOD adatbázisában benne van az összes Sality, vagyis a böngészőből futtatható Eset Online Scanner le tudja szedni.

[link]

2011. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 stell-1 ***** válasza:
hm, az hogy az antivirus adat bazisaban va a virus, nem jelenti azt higy ki is tudja gyogyitani a gepet, ha nem tudjatok mia fileinfector, akkor tegyetek be a googleba, es ne irjatok marhasagokat,
2011. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Unokatesóm gépéről leszedte az ESET. Kikapcsolt Rendszervisszaállítás, újrainditás, aztán felmentem a netre, ráeresztettem az Online Scannert. Nagyon gyorsan leszedte.
2011. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!