Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha töltőre teszem a laptopom,...

Ha töltőre teszem a laptopom, akkor kivegyem belőle az akkumulátort?

Figyelt kérdés

sziasztok!

dell vostro 1015 gépem van

eddig nem szoktam kivenni belőle az aksit, de úgy hallottam h azt csak akk kell beletenni, ha nem töltőn van...

akinek ilyen gépe van h szokta használni?

előre is köszönöm!


2011. márc. 27. 23:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

pont h nem használta csak azt és tönkrement...


én úgy fogom csinálni akk mint eddig...feltölt és aksit használok, ameddig ki nem írja h rakjam fel megint...

majd igyekszem figyelni rá, h kihúzzam, és ne hagyjam csak úgy ott, mikor nem használom

2011. ápr. 3. 01:32
 12/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok,mesteri érzékkel sikerült kiválasztanod a legrosszabb módszert......
2011. ápr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
miért is?
2011. ápr. 4. 10:14
 14/17 anonim ***** válasza:

Sőt,nem is kiválasztottad,mert ilyet nem is írt senki.Két verziót írtunk.

1. Ha hálózatról használod,vedd ki az akkut és úgy....

2. Soha ne vedd ki,akkor sem,ha hálózatról tudod használni.

....és a te választásod:mindig akkuról használod és ha lemerült,feltöltöd.Na,az akkut ez használja el a legjobban,szóval tiszta haszon,hogy megkérdezted.....

2011. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

értem...

csak nekem azt mondták azok, akiktől megvettem és telepítették...stb

h tápról használjam, de amikor jelzi h feltöltött húzzam ki...tápon meg ne hagyjam sokáig...(hasonlóan mint a mobiltelefon)...

én nagyon nem értek ehhez, ezért is kérdezem...és mivel ez az oldal ezért van, inkább választ várok, minth oltsatok...

2011. ápr. 7. 20:25
 16/17 anonim válasza:
igazuk van az előttem válaszolóknak anyit fűznék hozzá én most vettem két napja új laptopot és nem szedegetem ki be az aksit mert szerintem nem tesz jót ha netalántán ki lenne véve az aksi és áramszünet lenne akkor ugye ki megy a merevlemez vagy az alaplap és nem könnyeb egy két év múlva új aksit venni 15 ezerért(az én laptopomhhoz enyibe kerül)mint egy új vinyót vagy alaplapot ami akár 60 ezer i lehet ha nem több
2012. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
a mobilos dologban is igazad van azért az összes válaszban van egy kis igasság próbáld összerakni
2012. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!