Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avg vagy Avast! Melyik a jobb?

Avg vagy Avast! Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
indokold meg
2011. márc. 24. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Avast!


3 éve használom, és eddig nem volt vele semmi probléma (lekopogom)

De próbálj ki többfélét, és amelyik a legjobban beválik neked, azt használd!

2011. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hülyeválasz ***** válasza:
AVG
2011. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem értek egyet az első 2/3-ával, abban igaza van, hogy neked kell kitapasztalnod, melyik felel meg legjobban az igényeidnek. Próbáld ki őket, bár én AVG mellett teszem le a voksom (már csak azért is, mert a viselkedésvldelme sokkal jobb, a felismerésük kb egy szinten van, bár Avast adatbázisába nagyon lassan kerülnek be az új vírusok)
2011. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindkettő jó, sztem próbáld ki mindkettőt (én avastról most váltottam avg-re)
2011. márc. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Avast... Mikor Avg-t használtam, a számítógépem az internethasználat mellett két hónap alatt full vírusos lett (bár hozzá kell tennem, apám is közrejátszott) De azért utána is, egyszer csak kikapcsolt, volt rajta szép paci, fel sem tűnt neki. :) Amióta avastot használok, semmi baj nincs a géppel, és sok törődést sem igényel.
2011. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!