Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Le tudok egy mappát jelszavazn...

Le tudok egy mappát jelszavazni XP Home alatt úgy, hogy? (lent)

Figyelt kérdés

XP Home van a gépemen (bolti, szóval marad), így nem lehet a mappa beállításainál jelszót hozzárendelni, mint a Professional-ben.

Nem titkosítóprogramokra lenne szükségem, volt már szerencsétlenségem hozzájuk, de nekem nem ők kellenek. Mindössze csak annyi, hogyha megnyitom, előugrik egy kis ablak, vagy bármi, jelszót kér, és csak utána lép be. Több 10 GB mappákról lenne szó, ezért a FolderLock és társai lassú és kényelmetlen megoldások lennének, ráadásul én gyakran mászkálok ezekben a maappákban, viszont nem szeretném, ha mások hozzáférnének.

Létezik valami megoldás erre?


2011. márc. 11. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem jó megoldás, ha felhasználói fiókokat hozol létre? Ott be tudod állítani, hogy mások láthatják-e a mappáidat, és a saját fiókodat levéded jelszóval. Én ezt tudom így hirtelenjében javasolni.
2011. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pakold át másik meghajtóra a saját cuccaidat (pl. D-re), aztán Felhasználói fiókoknál késztitsél Saját fiókot (neveddel is lehet), azt védd le jelszóval.
2011. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek szerint még nem született meg a csodaszer, amire szükségem van :S Az XP-t, vele a felhasználói fiókokat is túl könnyen meg lehet kerülni.
2011. márc. 12. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!