Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nincs le jelszavazva az...

Nincs le jelszavazva az internetünk, hogy tudnám le jelszavazni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 15:43
 1/10 bp1985 ***** válasza:
0%
Internetet sehogy nem tudsz jelszavazni.
2010. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
USB modemes internet (stick) SIM kártyáját le lehet védeni PIN kóddal. Úgy, mint a mobiltelefonoknál.
2010. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha ara gondoltál hogy vezeték nélküli hálózatot hogyan be mész a roterba és ott meg a dód a jelszolt
2010. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A szomszéd Wifi-je jelszavas, hogyan tudom használni?
2010. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Omerta_ válasza:

"A szomszéd Wifi-je jelszavas, hogyan tudom használni?"


Átmész, szólsz, hogy ki szeretnéd fizetni az internetjét, nyújtod a pénzt, de még így se tuti.

2010. okt. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Omerta_ válasza:
100%
"Nincs le jelszavazva az internetünk, hogy tudnám le jelszavazni?" Gondolom wifi routert akarsz mások elől letiltani. Ennek az a módja, hogy a számítógéped böngészőjében beírod a router IP címét, belépsz a routerbe, és így annak a beállításaiban meg kell adni azoknak a gépeknek a MAC címeit, akiknek te megengeded, hogy használják az internetet. Sajna ha ez bonyolultan hangzik, és nem érted, amit írtam, meg kell kérj egy szakembert.
2010. okt. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 rondakutya ***** válasza:

Én ezt nem is értem miért kéne jelszóval védened? Ha smucik vagy az más. Én pl szóltam a közelünkben élőknek, hogy használják nyugodtan a netem én attól nem leszek kevesebb és nem is kell kevesebbet fizetnem. Szándékosan nem védem jelszóval a wifi router által elosztott netet. Semmi hátrányát nem tapasztaltam pedig valószínűleg sokan használják.

Amúgy a kérdés tökéletesen értelmetlenül van feltéve. Ha így tudsz kérdezni ne is kísérletezz semmiféle védelemmel nem a te szellemi szinteden van a megoldás.

2010. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a kérdésem mindenki számára érthető, te degenerált paraszt. Nem vagyok smuci, csak te vagy seggarc és nem tudod felfogni,hogy ha mások is használják akkor számomra lassabb lesz, pö cs.
2010. okt. 12. 19:44
 9/10 anonim válasza:

TP Linked van ?

Ha igen:

1. 192.168.0.1/192.168.1.1 beirod felülre a keresőbe.

2. lépés beírod a hitelesítéshez hogy admin

admin

3. Megkeresed a Wireless feliratot

4. Megkeresed allatta a Wireless securrity

5. majd ezt be pipálod WPA/WPA2 - Personal(Recommended)

6. ide írod a jelszót Wireless Password:[pl:1234]

7. majd megnyomod a save gombot


és kész :3

2015. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
másnál nem tudom by: előző válaszoló :)
2015. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!