Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A felhasználói fiókot le van...

A felhasználói fiókot le van jelszavazva és? (a többi lent)

Figyelt kérdés
azt hogy lehet megtudni mi a jelszó? Mert most abba a fiókban vagyok amelyik le van jelszavazva de ha kijelentkezek nem tudok már belépni akkor most mit csináljak? Hogy tudhatnám meg mi a jelszó?
2010. okt. 10. 14:57
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha rendszergazdai jogú fiókban vagy egyszerűen kikapcsolhatod a jelszókérést és kész.

Egyéb esetben az Ophcrack Live CD segíthet.

[link]

Írd ki, és boot -olj be róla..

2010. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha rámegyek hogy jelszó eltávolítása akkor is kéri a jelszót hogy adjam meg és utána lehet csak eltávolítani .. :S
2010. okt. 10. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ophcrack vagy Hiren's boot cd-vel elvileg ki tudod listázni a jelszavakat, ha bootolsz róla.

Ha rendszergazdai fiókban vagy, akkor meg is változtathatod 2 perc alatt: start futtatás cmd beírod: net user felhasználóneved * és már kéri is az új jelszót.

2010. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy így lehet, de mintha már csináltam volna.

Rendszerinduláskor f8 at nyomogatva választani lehet az indítási módok közt.

Csökkentett módot választva induláskor felkinálja fiókként a rendszergazdaként belépést is.

Szerencsés esetben nincs a rendszergazda fiókon jelszó.

(többnyire az emberek nem állítanak be olyat :) )

Akkor belész rendszergazdaként és ha sikerült akkor rendszergazdaként a vezérlőpultban törölheted a felhasználók jelszavait :)

Aztán már sima felhasználóként is be tudsz lépni jelszó nélkül :)

Remélem segítettem

2010. okt. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Ha a rendszergazda fiókon mégis kér jelszót akkor érdemes megpróbálni a rendszergazda, vagy a Rendszergazda jelszót.
2010. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!