Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most lehet vírusos a gépem?...

Most lehet vírusos a gépem? (csak szólok, hogy abszolút nem értek hozzá)

Figyelt kérdés

Szóval még soha nem lett vírusos a gépem.

Az előbb a google képkeresőben rámentem egy képre és valami vírusos sz@rságot dobott ki, de beparáztam és gyors kixeltem mindent, majd átfuttattam a vírusirtót (avg), de nem talált semmit.

Most akkor mi van?

(bocsi, hogy tök h ü l y e vagyok hozzá).:)


2011. jan. 17. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a továbbiakban nem veszel észre semmi szokatlant akkor valszeg nem lett vírusos. Szerintem bejött egy felugró ablak de mivel nem kattintottál bele hanem egyből kiléptél nem lesz gond.
2011. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy nem kattintottam bele, de kijött egy olyan ablak is, ami letöltésnél/megnyitásnál szokott, 3x is, de mindháromszor "mégse" gombot nyomtam.Én nem tudtam, hogy képkeresőben is vigyázni kell, plusz tegnap is megnéztem már ezt a képet és akkor nem volt semmi ilyen.
2011. jan. 17. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Az avg egy nagy rakás pacilepény, saját tapasztalat. Nekem nem találta meg a trójaikat, csak mikor már késő volt. :/ Viszont most avastra váltottam, ami az ingyenesek közül a legjobb!
2011. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos ettől nem lettem okosabb, hogy bekaptam-e valami vírust.:))
2011. jan. 17. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Tedd fel ezt: Malwarebytes Anti Malware (google megtalálja), teljes keresést futtass. Ez elvileg megtalálja, ha van valami.

Ha még mindig parázol, akkor ESET Online Scannerrel nézesd át a géped (asszem, csak ie-n jön be, de lehet, hogy firefoxban is).

2011. jan. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a második vagyok: Azért mondtam, mert könnyen lehet, hogy neked sem találta meg.
2011. jan. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2011. jan. 18. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
1 22: az Online Scanner működik Firefox-szal is, de csak akkor használható, ha nincs a gépre semmilyen ESET-NOD telepítve.
2011. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!