Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha az ügyfélkapu megszűnik,...

Ha az ügyfélkapu megszűnik, és vele szűnik az AVDH, marad a DÁP, de azt meg nem szeretném, akkor milyen lehetőségem lesz elektronikusan hitelesíteni dokumentumokat?

Figyelt kérdés
Van ebből nem fizetős, magánszemélyeknek ingyenes szolgáltatás? (nem üzletszerűen lenne rá szükségem, évi kb. 1-2 doksi)
tegnap 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Már vagy háromszor láttam ezt a kérdést kiírva, és válaszoltak is rá. Azzal mi a baj?
tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

a #2-es hozzászólásban már javasoltam magánszemélyeknek ingyenes lehetőséget.

tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az Ügyfélkapu nem szűnik meg, lehet DÁP nélkül is használni, az Ügyfélkapu+-t Microsoft Authenticator, Google Authenticator, NISZ Hitelesítő, Authy, vagy a webes, okostelefont nem igénylő TOTP app ( [link] ) segítségével.
tegnap 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor kíírok egy kérdést, akkor feldob néhányat a gép, ami akár hasonlíthat is. Nem tudom, mi alapján válogat, nekem nem dobott olyat, ami segített volna, úgyhogy kiírtam a kérdést.
tegnap 15:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!