Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Férjemnek van 1 Iphone 14...

Férjemnek van 1 Iphone 14 telefonja. valami tipp? Ötletet? Van valami rejtett alkalmazás rajta?

Figyelt kérdés
Megtalaltam a teloba valahol a mentett jelszavakat, felhasznalónévvel, írja melyik weboldal. Hogy tudok belepni? Van 2 fele fiók/freemail. Ahol név jelszó elvan mente. Próbáltam a fejevel arcfelismeressel is nem engedte. Ő nem tudja mi az és hogy került oda. Próbáltam az én telommal belepni hibás a jelszó Vagy a felhasznalónév. Létezik a fiók, mert elfelejtettem jelszora mentem és van biztonsági kérdés valasszal. Itt akadtam el. Tudom h titkol valamit. Akinek iphone-a van az mit tanácsol? Freemail összeköttetésben van valami kamu oldallal a telojan? Tudom h vannak ilyen rejtett dolgok az iphonon de nem tudom hol. Tipp???

tegnap 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem inkább beszélj vele, mint hogy nekiállj hackerkedni. Amit csinálsz, az konkrétan törvénysértés, senki sem fog benne segíteni.
tegnap 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra lenne kíváncsi, hogy ez valami alkalmazassal összeköttetésben van? Ezeken az iphone-okon mindent el lehet rejteni...
tegnap 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én 20 éve szoftverekkel foglalkozom, de egy szót sem értek abból, amit írsz.
tegnap 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 scamdemic ***** válasza:
100%

"Férjemnek van 1 Iphone 14 telefonja. valami tipp?"

Szerintem a férjednek van egy Iphone 14-es telefonja.


"Van valami rejtett alkalmazás rajta?"

Lehet, nem ismerem az Iphone-okat.


"Megtalaltam a teloban valahol a mentett jelszavakat, felhasznalónévvel, írja melyik weboldal. Hogy tudok belepni?"

A felhasználónév-jelszó párossal.


"Próbáltam a fejevel arcfelismeressel is nem engedte."

A levágott fejével? Vagy hogyan próbáltad?

ma 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ezeken az iphone-okon mindent el lehet rejteni..."


Igazából csak a pár napja megjelent iOS 18 esetén van lehetőség alkalmazásokat elrejteni, de isten a tanúm, hogy egy mukkot nem értek az egész mondandódból. Ha valamit el akar valaki dugni, akkor eldugja, felesleges ezen tipródni. Ha nem bízol benne, akkor meg beszélj vele, ne a telefonjából próbáld meg kitalálni az életét.

ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!