Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Gmail kérdés, ilyenkor mi van?

Gmail kérdés, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Felfüggesztették a gmailes emailcímemet, állítólag a közösségi elveket sértő módon használtam. Felülbírálatot kértem, elvileg visszaadták, de... A robotpróba meg a jelszó beírása után kéri a személyazonosság igazolását, ez is rendben van. Viszont a telefonszámom beírása után azonnal azt írja ki, már legelső próbálkozásra, h a túl sok sikertelen próbálkozás miatt a művelet végrehajtása jelenleg nem lehetséges, próbáljam meg pár óra múlva. Nagyjából másfél napja ezt csinálja. Mit tudok kezdeni vele? Kellene az emailcím, sok emlék van benne, azt se tudom, miért függesztették fel, kb három emberrel beszélgettem rajta, fotókat küldtünk (nem intimet). Tudok valahol reklamálni?

#Google #e-mail #fiók #Gmail #Személyazonosság igazolása
ma 17:00
 1/4 CspCsj ***** válasza:
100%

A Google csak automata "ügyfélszolgálatot" biztosít.


Ingyenes szolgáltatásoknál máshol sincs reklamáció, - a rendszeres adatmentés mindenhol a felhasználó dolga.


Egyébként sok fióknál van ilyen gond:

[link]

Azt írják, hogy várjanak napokat, sőt akár heteket, mire a rendszer "elfelejti" a próbálkozásokat.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A Gmail az mail. Nem közösség. Hogy lehet megsérteni???
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

#2

A Gmail csak az egyik a Google-fiók számos szolgáltatása és programja közül.

ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 "Gmail kérdés"
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!