Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték az emailem, tudok...

Laci170 kérdése:

Feltörték az emailem, tudok ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni 2024.06.25-én feltörték az email fiókomat, én voltam a hibás, letöltöttem egy fájlt.. sajnos nemtudtam megakadályozni megváltoztatni a jelszóm, levolt védve volt telefonszám is hozzákapcsolva de hiába, amikor be akartam lépni már nem volt jó a jelszóm, és minden 2 step verifikációt bekapcsolt rajta az aki feltört, van rá mód valahogy visszaszereznem? Nagyon hálás lennék bármilyen segítségnek, azóta újratelepítettem a tépem..

jún. 26. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

próba


[link]

jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de levédte mindenhogy, még screen lock is van rajta. ki törölte a telefonszámom, a biztonsági email címemet is, mielőtt észrevehettem volna, szóval én vagyok a hibás
tegnapelőtt 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiók helyreállítást mindenképpen olyan eszközről kell megpróbálni amivel korábban a fiókba be voltál jelentkezve. Mivel a PC-t újratelepítetted a vírus miatt a gép ezt a státuszát elvesztette.Jobb lett volna előtte vírusirtás és csak a fiók visszaállítása után újratelepíteni. Amennyiben telefonon is használtad a feltört Gmail fiókot akkor azon próbáld meg a fiók helyreállítást. Amennyiben nem maradt olyan eszközöd amivel korábban beléptél a fiókba és a fiók biztonságos eszközként megjegyezte akkor esély nincs a visszaállításra
tegnapelőtt 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztonsági hardver kulcsal kódolta le, úgyvélem lehetetlen..
tegnapelőtt 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hogy mit aggatott a fiókra annak semmi köze a visszaállításhoz.

A visszaállításhoz mint írva lett olyan eszköz kell ami korábban a fiókban biztonságos regisztrált eszközként használva volt. Hiába cserélte le a fiókbelépési adataid az övéire. A Google látni fogja hogy korábban a fiókban az az eszköz volt regisztrálva amiről a helyreállítási kérelmet küldték. Fontos hogy a helyreállító űrlapon minden adatot jelszó, telefonszám stb amit csak tudsz adj meg. Ha kellően tudod igazolni hogy a fiók tiéd volt felfüggesztik a fiókra csatolt 2fa hitelesítéseket, te meg kapsz új jelszó beállítási lehetőséget. Mivel telefonszámod is csatolva volt a fiókban szerintem esélyed is lehet visszaszerezni.

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak a volt jelszómat és az email címem tudom beírni, ezek nem elég bizonyítékok a google szerint, a többivel hiába próbálkozok, biztonsági kulcsot rakott rá plusz megváltoztatta a telefonszámot is, a gépemen megpróbálom hátha, de ennek nagy eséllyel lőttek, azért köszönöm, hogy megpróbált segíteni.
tegnap 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!