Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet megnyitni a...

Hogyan lehet megnyitni a winvhesteren lévő fájlokat?

Figyelt kérdés
Kaptam egy winchestert, amin rengeteg word dokumentum és excel fájl van. Annyit tudok, hogy abban a gépben amiben működött, csak egy felhasználó tudta megnyitni, még az "Administrator" felhasználó sem látta a fájlokat. A gépben tönkrement az alaplap, de a meghajtó még használható. Bedugtam az asztali gépembe de ott se lehet megnyitni, azt írja hogy nincs jogosultságom/engedélyem/hozzáféresem. Hol adhatok magamnak az egész partíciója rendszergazdai jogosultságot hogy meg tudjam nyitni a fájlokat?

júl. 5. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

futtass egy filekezelőt systemként.. azzal meg fogod tudni nyitni.


[link]


egy rendszargazdai parancssorból futtasd ezt:

psexec -i -s cmd.exe


majd a megnyiló parancssorbol bármit, az már el kell hogy érje.


amúgy egyébként a jogokat is be lehet állíani az összes fájra, de így ahogy fentebb írtan sztem egyszerűbb és nem rontasz el véletlenül semmit :)

júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Live Linux pendriveról bootolva nézz rá..
júl. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eredmény?
júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!