Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha Tor böngészőből hozok...

Ha Tor böngészőből hozok létre egy Gmail fiókot, és kizárólag Tor alól használom, akkor teljesen lenyomozhatatlan?

Figyelt kérdés
Én ugyan csak céges bizalmas anyagokat küldök így, bár a kollégáim szerint ez már túlaggódás, de azért ezt aggályosnak is tartom, hogy szinte vagy teljesen visszakövethetetlen valaki. Ja, és mi az a proxy e-mail cím?
jún. 10. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A fiókot tudják követni és fogod olyan dolgokhoz használni, ami alapján az identitásodhoz lehet kötni.


Plusz iszonyat szopás lesz használni, hogy minden bejélentkezésnél más exit node-ról csatlakozol. A Google alapvetően elégge nem szereti a tort, még fiók nélkül sem.

jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbáltam még fiókot nyitni így, de csodálkozék, ha müködne.


Nekem a google még keresésnél is rendszeresen letilt gyanús aktivitás miatt, ha tor-on keresztül keresek.

jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem és senkit nem érdekelnek a céges dolgaid
jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!