Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan kell kocsiba nyomkövető...

Hogyan kell kocsiba nyomkövetőt szerelni?

Figyelt kérdés

máj. 9. 13:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

" tehát vegyek egy iPhone-t, mert nincs okostelefonom. (mondjuk használtan nem olyan drága, de akkor sem filléres)"


Édes isten, gyere le az égből. Említettem, hogy nem ez az egyetlen hasonló elven működő készülék, a Samsungnak is van és rohadtul meglepődnék, ha nem lenne még fél tucat gyártó, aki ezzel foglalkozik. Nyilván akkor filléres megoldás, ha olyan telefonod van. Azért próbáljuk már megerőltetni a nyakunkon tartott valamit néha. :)


"Kimaradt valami:"


Nem, nem maradt ki, csak ugye megint a már említett, nyakon lévő dolgot kéne használni.


De örülök, te legalább hasznos tanácsot adtál... ja nem.

máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
#14 Ha a beállításokból kapcsolod ki akkor ki lehet kapcsolni végtelen ideig a Bluetootht. Nekem úgy van, mivel kell a fasznak.
máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"#14 Ha a beállításokból kapcsolod ki akkor ki lehet kapcsolni végtelen ideig a Bluetootht. Nekem úgy van, mivel kell a fasznak."


A legtöbb ember viszont szokott vezeték nélküli fülhallgatót használni (és/vagy okosórát, esetleg autóban arról hallgat zenét) és nem kapcsolja ki, mert mi a f..sznak kapcsolgatni ugye. :) Az üzemidőre kb. nulla behatása van, akkor meg nem mindegy?

máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én azért kapcsoltam ki a BT-t (androidon) mert az új telefonokon már nem lehet letiltani hogy ne hirdesse magát, így 15m-en belül bárki tudja hogy ott vagyok. Boltokban, metrón, szomszéd, bárki.. Engem csak ne kövessen, naplózzon senki.
máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Hát igazából ehhez a GPS-t kéne kinyomni.
máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
szerelni? Felszegezném a hátsó ablakra..
máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit hisztizel, senki sem írta, hogy nem lehet kikapcsolni. Mondjuk még mindig nem írtad meg, hogy milyen nyomkövető van az autódon.
máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
28 Ha azt kérdezi hogy kell beszerelni, akkor még nincs az autójában... 😃
máj. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"28 Ha azt kérdezi hogy kell beszerelni, akkor még nincs az autójában... 😃"


Tőled kérdezem te szerencsés. Mert hát ugye szerinted minden rossz, de nem bírod öt válasz óta leírni, hogy akkor neked mid van. Ne legyél már ennyire roppant egyszerű kérlek.

máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!