Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A legújabb Comodo tűzfal...

A legújabb Comodo tűzfal másnak is okozott gondot?

Figyelt kérdés

Évek óta használom nagy megelégedéssel, máig eszembe se jutott volna váltani.

Talán valami bug lehet az új verzióban, vagy nem tudom, de mikor frissítettem, szinte használhatatlanná tette a gépet. Nem a CPU-t vagy a RAM-ot ette, szimplán semmit nem lehetett csinálni, még bezárni sem tudtam, csak az újraindítás segített. Mióta leszedtem, a gépnek semmi baja. Másnak is volt vele gondja? (megjegyzem, vírus vagy más kártevő nem lehet, az xp-t tegnapelőtt tettem újra, partíciót formáztam, és kivételesen csak legális alkalmazások vannak most a gépen)

Esetleg udtok ajánlani jóféle tűzfalat Avast 5 free mellé?


2010. okt. 5. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi gond nem volt.

A külseje megváltozott, de más újdonságot nem találtam benne.

2010. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor újratelepítetted az XP-t, kikapcsoltad a saját tűzfalát? Nem akadt össze a Comodoval?
2010. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kikapcsoltam, az volt az első dolgom :/ Épp ezért nem értem, mi lehet a gond. Már letöröltem a Comodot, és azóta nincs semmi gond, szóval több, mint valószínű, hogy az volt a probléma forrása.
2010. okt. 5. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is avast mellett használom és semmi gondom vele.Valami más lehetett a baj.Mindenesetre itt egy kiváló alternatíva:


[link]


Sokáig nekem is ez volt,most cseréltem csak le comodora,mert kíváncsi voltam az új verzióra.

2010. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, végül az Outpost Firewall Pro mellett döntöttem, mert sok jót hallottam róla, és egyelőre nincs vele gondom.

Nem tudom, milyen bug lehetett a Comodoban, vagy mivel nem fért össze a gépen, de mióta letöröltem, semmi fagyási gondom nincs, sőt, a gép is gyorsabb lett.

2010. okt. 5. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vele gondom,le is szedtem nagy nehezen.. Azt se használom többet :\
2010. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én ugyan sosem használtam de nekem 3 tűzfal van a gépen a win7 tűz fala a Kaspersky Internet Security 2011 tűz fala router tűz fala és nincs vel baj és mindegyik be van kapcsolva
2010. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kér, hogy az outposthoz elfogytak a jó licenckulcsok, nagoyn meg voltam vele elégedve. Most viszont adtam még egy esélyt a Comodonak, egyelőre tanuló módban van.
2010. nov. 3. 13:59
 9/9 A kérdező kommentje:
A bug újra előjött. Azt hittem, a windowssal van megint valami gond, mikor elkezdtem gondolkodni, mi is okozott legutóbb hasonló hibát. Már készültem volna az újratelepítésre, mikor elkezdtem gondolkodni, hogy nem-e valamelyik automatikusan induló program a hiba oka. És láss csodát: Comodo volt a válasz. Előtte: se gép, se net, most pedig van minden...
2011. jan. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!