Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kedves uraim, hogy lehet a...

Monorail kérdése:

Kedves uraim, hogy lehet a Windows kerneljéből kiiktatni a potenciálisan, veszélyes részeket?

Figyelt kérdés

Arra, gondoltam hogy ha a Windoz kernelből kiszedem, vagy módosítom azokat a részeket amik, indokolatlanul magas, prioritást adnak a fel használói folyamatoknak akkor, megalkottam a maximális biztonságot. Egyáltalán minek, kell hozzáférnie bárminek a rendszer erőforrásaihoz? Oda, nem csak a kernel szintű fojamatoknak kéne?

Windows 7etet használok.


2022. jún. 18. 02:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Az igazi férfi Internet Explorert használ - kaland, veszély, kockázat!
2022. jún. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

#1: Azt nem most hantolták el?

Bár amilyen fáziskésésben van, lehet, hogy csak 2 év múlva vesz róla tudomást.

2022. jún. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
#2: Nem követem, már egy pár évtizede Linuxot használok.
2022. jún. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

#3: Én csak fél évtizede (meg előtte kb. 10 év dual bootban, másodlagos rendszerként), de a hír- és mémáradat így is szembejött velem. :D A Linuxmint.hu is "megemlékezett" róla.

Mondjuk amikor még Windowst használtam, akkor sem használtam Explorert, legfeljebb arra, hogy egyszer-kétszer, főleg verzióváltás után kipróbáljam, hogy még mindig olyan hitvány-e. De kezdetben mindig is NEtscape-et, később meg Firefoxot használtam.

2022. jún. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Ez még mindig ugyanaz a troll, valami M betűs felhasználóra van rászállva akinek hasonló a neve, és irogatja ki az iylen kérdéseket, mintha ez a másik felhasználó lenne.
2022. jún. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

Először is, érteni kéne hozzá, kedves kérdező, másodszor, szívesen elárulnám de :) Te azt sem értenéd meg :)


De azért, hogy válaszoljak a kérdésedre, szükséged lesz, a következőre. Tudj írni programot, és driver-t, amit fel tud használni. Ez a válasz mindenre, a többit csak kitalálod, ha már ennyi időd van trollkodni :)

2022. jún. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

"én úgy jöttem ide, hogy itt azért, lesz némi komolyság"

Nem látszik.

2022. jún. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

Amúgy, ha hallottál már a tisztelet szóról, akkor te is tudod, hogy nem kéne másokat, a kérdései miatt cseszegetni, én ilyeneket kérdezek, és ilyeneket fogok kérdezni. Hogy miért? Mert valós, és működőképes.


És, hogy miért nem hagylak figyelmen kívül? Mert az nem az én stílusom, én meg szeretném értetni másokkal, hogy semmi értelme sincs kötekedni a kérdések miatt, mert azok nem a ti kérdéseitek. Tartsátok tiszteletben, amit más kiír, ráadásul, az én kérdéseim egyáltalán nem sértőek tudtommal.

2022. jún. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Te tényleg nem veszed észre magad?

Előbb nézz magadba, és utána becsmérelj másokat!

Idióta troll.

2022. jún. 18. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
:D Ironikus ezt egy olyan kérdésnél olvasni, ahol épp valaki a nevemet próbálja lopni :D :D :D
2022. jún. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!