Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem ajánlják a HOZZÁÉRTŐ...

Miért nem ajánlják a HOZZÁÉRTŐK az avast! -ot, meg néhány esetben az AVG-?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 20:07
1 2
 11/16 anonim válasza:

AVG-m van jópár éve. Bevált. Tesó 1000 db vírust szedegetett össze. Eddig talán ha egy átjutott a szűrésen.

Viszont víruskeresés után újraindítás ajánlatos, mert nekem lassít mint állat.

De ezenkívül azt tudom mondani, hogy lassú, de biztos;)

Az Avastot próbáltam... Háááát... Gyorsabb volt a keresés, de felületesebb is. Pont utána váltottam AVG-re, mert olyan vírust kaptam, hogy újra kellett húzni a gépet:/ Azóta nincs gond;)

2010. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Re: 13:09


...ezért kell Linuxot használni :P

2010. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A lemezen 12 vírus van,makró,trójai,stb.A Viper mind a 12őt,az AVG 11et,az Avast 10et,a A Kaspersky is 11et, a Nod32 6ot,szar,a Panda 8at.Az Avg nagyon jó,van gép amit nagyon belassít,nálam nem zavar.Amiért az Avastot választottam,mert ki lehet kapcsolni,ha offline játszol mondjuk COD6ot bezavarhat,az AVG-tnem lehet,be is zavar,ledobja néha a játékot,a memória igénye is nagyobb.Mondom sok próba után az Avast vált be,regisztráció után,miután letöltöd a progit 1 évig lehet használni és naponta többször frissül.Fél éve használom,egy trójait fogott a hang kodekre ült rá.Le is szedte karanténba.Eddig a nagyobb bajokat megúsztam,pedig matatok eleget a Neten.A szex oldalak veszélyesek,meg a kéretlen levelek.Azokat rögtön törölni,nem a gépbe engedni.Mindig a postával kell kezdeni a barangolást.Legalább hetente egy teljes mély ellenőrzést,az egész winyóra,ne csak felületeset.Nekem ez jött be.P.Tibor
2010. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a"hozzáértők"(ki a hozzáértö?Aki már telepitett windowst? :D) szerintem azért nem ajánlják mert ezek 100%ingyenes programok.

Igaz ami igaz,itt is az üzlet diktál!

A nagy pénz az üzleti csomagokban vannak,a legtöbb cég is erre utazik,az otthoni gépek virusirtása csak ezután jön.

Senki sem csinál semmit ingyen,max vannak fizetös szoftvereknek ingyenes verziója is,vagy egy nagyobb cég egyik mellékága foglalkozik ingyenes vírusirtóval is.

Ha valaki ingyenes vírusirtót használ és mégis bekap egy vírust ami tönkretesz olyan adatokat amik potólhatatlanok és emiatt pénzt veszit akkor mehet bárhova panaszkodni.Ha nem került semmibe akkor nem is pereskedhet.Sajnos ezt program írók is tudják,ezért ezek a programok lehet egy átlag usernek jók lesznek,de sosem fogják azt a szinvonalat hozni mint egy jobb fizetös verzió.

Tört fizetös virusirtót használni nagy rizikó,akkor inkább nagyobb cég probaverziója,de van pár fizetös virusirtónak ingyenes verziója is ami igen szépen teljesít.

Én pl az Avira ingyenes verzióját ajánlanám,egész jó kis vírusirtó! Persze ez sem tökéletes,mint ahogy a legdrágább fizetös sem az

2010. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
szerintem használd nyugodtan, mind a kettő jó, azért nem ajánlják a 'hozzáértők' mert nekik ebből nincs pénz. Gondolj csak bele, te sem ajánlanád a szomszéd házipálinkáját, ha a tiéd finomabb ;)
2010. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért arra kiváncsi lennék hogy melyik "hozzáértő"-nek éri meg valamilyen vírusirtót ajánlani.Mo.-n csak azért árulnak szoftvereket(bármilyet)számítástechnikai boltban hogy ha keresnek akkor legyen,egyébként profit nagyon kevés van rajta.
2010. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!