Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnám itthonról...

Hogyan tudnám itthonról megcsinálni? Weblap hozzáértők, a témában jártasak segítségét kérem. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kitaláltuk "unatkozó" anyukák,hogy csinálnánk egy oldalt,ahová feltöltenénk a használt gyerekcuccokat,és elcserélnénk,megvennénk,vagy vásárolnánk egymástól.Nem webáruházként,hanem csak ilyen "börze" jelleggel.Ezt blogspotos blogban megtehetjük?Értem úgy hogy egy anyuka töltené fel a kínálatot.Vagy csinálni kellene ey saját lapot?Légyszi segítsetek.Köszi.
2011. aug. 14. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, meg lehet blogspotként is tenni, sőt úgy is, hogy mindegyikőtök hozzáfér és akkor a saját cuccait saját maga tenné fel.
2011. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó fej vagy!Köszi a választ.
2011. aug. 14. 13:38
 3/9 anonim ***** válasza:
a vatera.hu szerintem ugyanezt csinálja
2011. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

persze,csak elegünk lett a postaköltség fizetéséből.Egy póló innen,egy nadrág onnan,egy cipő amonnan,és többe kerül a leves,mint a hús.Helyi szinten lenne a dolog,itt a cél nem a volvo s-60-as megvásárolása...

egyszerűen csak egymást segíteni.

2011. aug. 14. 15:08
 5/9 anonim válasza:
Szerintem, pénzért csináltassanak egy webshopot, egyedi ízlés szerint. Ismerek egy két webprogramozót, 1-2 ezer forintért megcsinálják fullosan, adminisztrációval, hosszú távon ez éri meg a legjobban. :)
2011. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-2 ezerért az olyan is lesz... én azt mondom fórummotor hajtsa... lennnek a felhasználók. meglennének a fórumok. aztán mindegyik ruhadarabnak lehetne nyitni témát.


nem tartom olyan húde nagy ötletnek egyébként... de hajrá :D

2011. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2 ezerért fullosan. PHP Pistikék max:)
2011. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KeryAti ***** válasza:

Lehet , hogy most sok jó dolgot mondtatok. :) DE most komolyan, ha anyukák akarják ezt csinálni nem fognak vele haladni. :)

Én azt mondom, fel kell venni a kapcsolatot és egy hozzá értő személy elkezdene nekik egy ingyen tárhelyes oldalt készíteni. Pl. : UW.hu

És arra írni / letölteni egy egyszerű rendszert feltöltéssel és ezt elmagyarázni nekik, hogy hogyan mit mivel.

És átadni nekik a stafétát, egy admin panellal. :)

2011. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak ideírom,hátha valakit érdekel a végkifejlet.Blogként csináltuk meg,és a képeket is feltudjuk tölteni,és ott megtudjuk osztani a napi-heti,vagy bármilyen gyerek jellegű tapasztalatainkat.Mindenkinek köszi a választ.
2011. aug. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!