Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet felhasználónév...

Hogyan lehet felhasználónév nélkül megtalálni valakit a Gyakori-n és privátban írni neki?

Figyelt kérdés

Nemrég privátban rám írt egy múltbéli ismerősöm. "Szia, X vagyok, te vagy az? / a nevem / Tudod, együtt dolgoztunk / itt és ekkor /. Visszakérdeztem, mégis, hogyan talált rám? Erre persze nem jött válasz-felszívódott. Amúgy nem akarok vele semmilyen kapcsolatot, mert haragszom rá.

Anonim vagyok itt. Arra sem céloztam sehol, hogy hol és mit dolgoztam, és nem teregetem itt ki a magánéletemet sem. Hogy találhatott meg?


2020. júl. 11. 22:03
 1/9 anonim válasza:
81%
Nem igazán lehet. Biztos felismert egy hozzászólásod alapján.
2020. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

hm... lehet hogy ráhibázott?

vagy tényleg felismert a stílusod alapján.... sajnos az ember elég egyedi ódon kommunikál és bizony egy-egy szófordulatból felismerhető lehet.

az is lehet, hogy ugyanazokat a mondatokat használtad amiket annó a cégnél.


huhh... ezek után sokkal jobban figyelek a stílusra hogy ne ismerjenek fel!

2020. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy a levélkéje érkezése előtt egy nappal pont a barátnőmmel beszélgettünk, és szóba jöttek egy téma kapcsán ennek a nőszemélynek a "csodás tettei" is. És mit ad az Úristen, másnap rám ír ezen az oldalon! :-)Hát, vannak véletlenek. Meséltem a barátnőmnek, jót nevetett és azt mondta, ugyanakkor félelmetes, hogy talált meg inkognitóban?
2020. júl. 11. 22:19
 4/9 A kérdező kommentje:

"az is lehet, hogy ugyanazokat a mondatokat használtad amiket annó a cégnél."

Hát, nem tudom.

Csak azóta már 20 év eltelt!

Én már biztos nem emlékeznék, már csak azért sem, mert annyi ember jött-ment már körülöttem, a munkahelyeken is.

De, látod, kicsi a világ, ahogy mondani szokták!

2020. júl. 11. 22:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs a szóismétlésekért / "már" /, nem figyeltem.
2020. júl. 11. 22:23
 6/9 2*Sü ***** válasza:
Az embernek néha vannak sajátos szokásai, stílusa, ami alapján vélelmezhető az, hogy két szöveget ugyanaz az ember írt. Pl. nálad már most látok ilyen sajátosságot, a (kerek) zárójelek helyett előszeretettel használsz perjeleket /ferde vonalt/, ráadásul nem a megszokott módon, hanem extra szóközzel / valahogy így /.
2020. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet. Pláne, ha valaki jó megfigyelő.

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

2020. júl. 12. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Szivesen Józsi! :)
2020. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
;-)
2020. júl. 12. 21:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!