Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki tud valamilyen NORMÁLIS...

Ki tud valamilyen NORMÁLIS vírusírtót?

Figyelt kérdés

Lehetőleg működjön is rendesen, találja meg a vírusokak, stb stb... De ne blokkolja a programjaim, vagy azoknak egyes részeit...

Nekem nem kell se Kaspersky, se Avast, se Nod, se Ad Aware, se AVG, se Nod!

Valami normális, használható vírusírtót mutassatok légyszi, mert nekem ezek közül egy sem felelt meg...


2010. aug. 1. 05:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül az Ad Aware valóban nem jó, sok memóriát zabál, a rezidens pajzsa ezzel együtt is egy vicc, max arra jó, hogy offline futtasd néha. (A legújabb Ad-Aware már az ingyenes változatában is tartalmaz antivírus motort, de ettől még nem lett antivírus program.)

De a többi?

Az avast az egyik legjobb ingyenes irtó, a fizetősök , amiket sorolsz pedig úgy nagyjából az élmezőny.


Tud valaki valami normális Froma 1-es pilótát, de ne fárasszatok már olyan béna fosokkal, mint ez a Michael Schumacher, meg Ayrton Senna, meg Alain Prost?


A ClamWin nem tartalmaz rezidens pajzsot, és elég gyenge a felismerési aránya. Nem rezidens virusirtóból nagyjából mindegy, hogy milyet és hányat használsz.


Az, hogy hatékony legyen a védelem, de ne blokkoljon jó programokat pedig valahol kicsit ellentétes célok. De ha a hamis riasztások alacsony száma a szempont, megint csak Kaspesky, NOD és társai szoktak élen lenni a tesztekben.


Használj abakuszt, jobb tanácsot nem lehet adni, amúgy is csak trollkodni jöttél ide, látom.

2010. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem avast 5.0 van fent. A beállításoknál szépen testre lehet szabni mit tegyen, ha gyanús állományt észlel.

Be lehet állítani, hogy csak jelezzen és kérdezzen rá.


Alighanem más irtóknál is van ilyen lehetőség.

2010. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A Gdata nagyon jó ;) egy próbát megér :)


[link]

2010. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

AVG szerintem a legjobb. Nem blokkol és nem törli magától, neked kell a vírust törölni karanténba helyezni meg ilyenek, a program csak megtalálja a többi rajtad múlik;)


AVG 9.0 :D

2010. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!