Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki tud valamilyen NORMÁLIS...

Ki tud valamilyen NORMÁLIS vírusírtót?

Figyelt kérdés

Lehetőleg működjön is rendesen, találja meg a vírusokak, stb stb... De ne blokkolja a programjaim, vagy azoknak egyes részeit...

Nekem nem kell se Kaspersky, se Avast, se Nod, se Ad Aware, se AVG, se Nod!

Valami normális, használható vírusírtót mutassatok légyszi, mert nekem ezek közül egy sem felelt meg...


2010. aug. 1. 05:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

A 7:28as válaszolónak üzenném: Nem is használok semmilyen vírusírtót már 7 éve :) Amit kipróbáltam mind egy rakás tudjátok mi volt... Nem pofázni kéne, ez az oldal azért van, hogy segítsünk a másiknak.

A normális válaszokat köszönöm.

2010. aug. 1. 08:59
 12/24 A kérdező kommentje:
Bocs, nem pofáznit akartam írni, hanem beszélnit :) Üdv :)
2010. aug. 1. 09:02
 13/24 anonim ***** válasza:
Avira antivir premium
2010. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint egy hasfájós kisgyerek. Semmi se jó.


Használj DeepFreeze-t, vazze. [link]

Az való neked. Röviden és tömören annyit a cuccról, hogy kijelölsz vele patciókat, és "kifagyasztod" őket. A fagyaszts után nem fogja megjegyezni a módosításokat, tökmindegy, mit csinálsz. Akár formázhatod is. Persze, a fagyasztást fel lehet oldani, magával a programmal.

Így garantáltn nem lesz beteg a géped, kármilyen vírustenyészeted is legyen. Persze, a rendszerpartíciót ki kell fagyasztani.

2010. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha egyik normális vírusírtó se jó neked, akkor rakd újra 3 havonta a windowst formázással, futtass le havonta egy Malwarebytes Anti Malesret (nincs valós idejű ellenőrzője, szal nem fog le semmit, de mindent megtalál) és kész. Amúgy ha nem tört a windowsod, akkor MSE vagy Comodo IS, azokban minden benne van.
2010. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Csak, hogy egyik ismerősömet idézzem:

"Vírusirtó? Minek egy hónap után úgyis meghal a win!"

Én azért ezt nem tartom, nekem esetem van, ez az ami számomra megfelelő. Nem tökéletes, de az én igényeimet kielégíti. Mellesleg használt az összes többit is amit felsoroltál, nem kirívóan rosszak, de semmi sem lehet tökéletes. Válassz te is egyet ami a te egyszerű elvárásodat teljesíti. Nekem egy olyan vírusirtó kellet ami nem eszi meg a laptopom memóriáját és valamennyire blokkol. Viszont be kell lőni az interaktív módot mert különben elég érdekes dolgokat csinál. Hagy kérdezgessen mikor mit engedélyezek.

2010. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Norton Internet Security vagy 360
2010. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
MicroSoft Security Essentials akkor épelméjű kérdező:D
2010. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Épelméjű mi??? :) Primitív idióta... :)
2010. aug. 1. 13:52
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha sok problémád van a virusokkal, akkor rakj fel egy Ubuntu Linux 10.04 LTS a gépedre. azzal garantáltan nem lesz virusod.
2010. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!