Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki tud valamilyen NORMÁLIS...

Ki tud valamilyen NORMÁLIS vírusírtót?

Figyelt kérdés

Lehetőleg működjön is rendesen, találja meg a vírusokak, stb stb... De ne blokkolja a programjaim, vagy azoknak egyes részeit...

Nekem nem kell se Kaspersky, se Avast, se Nod, se Ad Aware, se AVG, se Nod!

Valami normális, használható vírusírtót mutassatok légyszi, mert nekem ezek közül egy sem felelt meg...


2010. aug. 1. 05:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Mindegyik gagyi valamilyen szempontból.
2010. aug. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy gagyik, hanem olyan virusirtó nincs, amelyik 100 %-os hatásfokkal ki tudna szűrni minden virust! Viszont ha ezek közül neked egyik se jó, akkor már valami baja van a gépednek...
2010. aug. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
és tökéletesen igaza van az első válaszolónak,ha már létezne a legjobb vírusirtó senki nem használná már pl az általad felsoroltakat sem ,csakis a normálist, az igazit,a legjobbat. De mivel ilyen nincs ,így mindenki küszködik tovább a régi vacakjával.
2010. aug. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Na ácsi, ácsi... Nekem nem az kell, hogy minden vírust szűrjön ki.

Csak vegye észre.

Nekem a legfontosabb, hogy ne blokkolja a programjaim magától, még ha be is van állítva, hogy ne.

2010. aug. 1. 07:15
 5/24 anonim ***** válasza:
Felsoroltad az összes használható vírusirtót. Ha neked semmi nem jó, akkor ne használj semmit.
2010. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem a virusirtókkal van baj, hanem a gépeddel lehet valami! Nekem elég gyönge PC-m van, de az Eset Smart security-t észre se veszi hogy a háttérbe fut. amiket felsoroltál, azok elég jók - én a NOD-ot vagy a kaspersky-t ajánlanám mégis
2010. aug. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

A legjobb vírusirtó, amit csak használhatsz, hogy legyalulod minden meghajtódat(főleg a C-t).


Amúgy Eset Smart Security, eddig nekem nem blokkolt semmit.

2010. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Lyon válasza:
AVG 9.0
2010. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
De mi bajod a Kaspersky-vel?:O
2010. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Clamwin. Nekem ez fut a laptopomon, ingyenes, sűrűn frissíti magát.


[link]

2010. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!