Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit javasoltok ebben az esetben?

Mit javasoltok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Itthon egyre csak gyűlnek a képek, videók a családi történetekről és nem érzem úgy, hogy a gép, illetve egy biztonsági külső hdd elég lenne.

Nem tudtok ajánlani valami cuccot, ahová feltölthetem a cuccaim és biztonságban vannak?

Nyilván nem gond, ha havidíjas.


2019. okt. 31. 17:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Természetesen bármilyen megoldás érdekel
2019. okt. 31. 17:57
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem gond a havidíj akkor van 4-5megbízható. Mondjuk Google drive és társai.


nekem megfelel olcsón itthon RAID+külsőn,mert ez a legolcsóbb.

2019. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Fizetős online tárhelyek még mindig jobban megérik az árat, minthogy elromlik a külső merevlemez és nemtudom hányszázezerért lementik az adatokat - ha ugyan le lehet az összeset. Google Drive, Dropbox, nagyjából azonos árakon mozognak.
2019. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3: Kis adatmennyiség esetén az az olcsóbb, de ha nekem van 2 TB-nyi videóm azt inkább olcsóbban itthon tárolom...
2019. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Google Fotók nemcsak elérhető, már eleve meglévő privát média felhőtárhely szolgáltatásod ha van Google fiókod, de korlátlanul ingyenes tárhelyet ad, ha bekapcsolod a tömörített feltöltést.
2019. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Személyes fotókat és videókat online SZIGORÚAN SEHOVA!


Ha nem érzed úgy, hogy a PC-d és egy biztonságosan eltárolt USB HDD elég, akkor keress egy másik offline alternatívát. Bármit, csak ne egy olyan online szolgáltatást, ami nem áll a te kezelésedben és a szolgáltató adott szaván kívül semmi sem garantálja az adataid biztonságát és személyazonosságod védelmét.


A legtöbb felhőtárhely, még a fizetősök is a feltöltéstől számítva saját tulajdonukként tekintenek minden adatra, ami a rendszerükbe kerül.

2019. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Online (titkosítva). Offline módon akár NAS esetén az a gond, ha NAS-t bármilyen (fizikai) károsodás éri, esetleg olyan, mely az összes merevlemez károsodását okozza, mindennek annyi. Egyébként én is az offline tárolás híve lennék mert engem is nyugtalanít a tény, hogy online módon az ember kezéből a feltöltés pillanatától kezdve kikerül a kontroll az adatokat illetően. 3. számú válaszomban nem tértem ki bővebben erre de én is egyetértek azzal, aki előttem kifejtette álláspontját.
2019. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó, hát ez oké.

Én is ezen filóztam, hogy az offline egyértelműen jobb, de mi van ha beugrik?

Ismerősöm videós, úgy beszart a rendszere, hogy laza másfél milla volt, amiért valami pesti cég visszaszedte az anyagot.


A felhőben meg ott van, de igazából kit érdekel, ha a családi születésnapi fényképet más is látja vagy megnézi a Google?

Max az elv miatt lehet lazadni, kár nem származik belőle.

2019. okt. 31. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy mire használják a fényképeimet, videóimat és egyéb személyes adataimat. Nagyon is rám tartozik, hogy mit kezdenek vele.


Egyébként néhány hónapja volt itt egy kérdező, aki online tárolta a családi fotóit és elvesztette az összeset.

2019. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Ő is a fent említett szolgáltatónál tárolta?
2019. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!