Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen vezetékes netet (szolgá...

Milyen vezetékes netet (szolgáltatót) javasoltok ez esetben?

Figyelt kérdés

Most mobilnetem van T-mobilnál 8GB.



Gondolkodom h lecserélem vezetékes netre..


Nem nagyon értek hozzá h az én felhasználói igényeimhez milyen sebességű, adatforgalmú net illene..


Minden nap használnám, néha akár több órát is. Youtube lenne az meg az online filmnézés ami fontos lenne, h megfelelő minőségben, gyorsasággal tudjam használni.


Filmletöltést nem igen csinálnék, de alkalmanként azért torrenteznék..


Melyik szolgáltató melyik csomagját javasoljátok?


Most a mobilnetért fizetek 4050Ft-ot.


Hűségnyilatkozatot nem szívesen kötnék, de tudom h anélkül drága...


Köszi előre is a válaszokat.



2014. aug. 20. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a DIGI-t ajánlom az 50/30-as net pont elég is és 2700 Ft. Sosem volt vele probléma.
2014. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálatok elérhető a Digi, akkor akár a legkisebb csomagja is elég neked. 2700 Ft, 50/30 Mbps hűségidő nélkül.
2014. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt bármit is ajánlhatnánk, jó lenne tudni, hogy egyáltalán mik a lehetőségek.

Ez nem úgy van, hogy minden szolgáltató elérhető mindenhol. Sőt van ahol az egyik csak az utca egyik felér elérhető, stb...


Előbb érdeklődj, hogy milyen szolgáltatók, milyen technológiával (van ahol optikai szál van, van ahol koax, van ahol még egyik sem ezek közül) és akkor tudunk javaslatokat tenni.

2014. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a tv-m DIGI, annak utánanéztem a honlapjukon, sajnos netszolgáltatásuk nincs itt.. :(


Korábban GTS datanet kábeles (telefonos) vezetékes netem volt.

2014. aug. 20. 12:39
 5/7 A kérdező kommentje:

az az 50/30 mbps youtube-ra is elég?


korlátlan adatforgalom lenne ideális ugye?

2014. aug. 20. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
20/10 is bőven elég youtubre
2014. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
néztem ilyen összehasonlítós oldalakat is de tanácsatalan vagyok :P Ár-érték kategóriában melyik lehet a legjobb ?
2014. aug. 20. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!