Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Véletlenül kiléptem a Spotify...

Véletlenül kiléptem a Spotify fiókomból, de nem emlékszem hogy melyik e-mail címemet adtam meg regisztrációkor. Ja és a jelszóról ne is beszéljünk. Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Van vagy 4-5 e-mail fiókom. Mindegyik fiókot próbáltam már, de a prémiumra fizetett profilomat nem találom...

Kérlek titeket segítsetek egy rászorulton!



#zene #e-mail #jelszó #rossz #bejelentkezés #Spotify #kiléptem #hibásbejelentlezés
2019. aug. 19. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Hát... Akkor így jártál. Vagy ráírsz a supportra, de neki is kell egy táppont. Ráadást ő nem fogja elhinni, hogy te vagy akié, mert bárki nevében írhatsz rájuk. Feltéve, ha ez így megy, mert nem ismeretem a Sporify rendszerét.
2019. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért a régi mailek közt célzottan keresgélve spotify premium kifejezésre eléggé esélyes, hogy meglesz, onnan pedig egy sima elfelejtett jelszó funkció az oldalon.
2019. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!