Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mikor ma bekapcsoltam a gépet...

Mikor ma bekapcsoltam a gépet akkor kijött vmi. Antivir Solution Pro és elkezdte vizsgálni a gépem és kiírta, hogy vírusos a nod32-őm is, meg vmi. Win32/Wadnock meg egy csomó mást akkor mit csináljak? Gyorsan kéne a segítség!

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Valószínű, kamu vírusírtóval van dolgod. Ne, ismétlem, NE telepítsd az Antivir Solution Prot, ami valszeg egy trójai program, amiért még fizetned is kell. Indítsd újra a gépet csökkentett módban, és futtass le a Nodon egy teljes rendszerellenőrzést. Ha a Nod crackelt volt, akkor nem sokat ér, ha a vírusírtás megvolt, tegyél fel helyette Avastot, az ingyenes és legális.
2010. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De én már próbáltam a vezérlőpultba a programok telepítése és törlését, de akkor kijön és 1-1,5 mp után eltűnik és előjön egy hibaüzenet, hogy mevásárolom-e ez az antivir valamit?És ez van mindig egszer már újraindítottam a gépet és még az explorer se működik csak ennek a víusírtónak a weblapja jön be a többinél pl ha beírom a google-t, vagy a gyakorikerdeseket akkor ilyen jön ki: [link]
2010. júl. 13. 11:19
 3/19 stell-1 ***** válasza:

Üdv

Ez hamis kémprogram,,csak így távolítod el,itt nem segít sémijén antivírus.

[link]

sok szerencsét

2010. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja és próbáltam a nod32-ben a mélyreható vizsgálatot meg a helyi lemezek-et is de akkor is ez a hibaüzenet jön ki hogy security warning!aktiválom-e a security-t?stb.stb.
2010. júl. 13. 11:23
 5/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ,fogd fel végre,hogy van legalább egy kiba. vírus a gépeden.Amíg lehet,mentsd le róla az adataidat és telepítsétek újra a Wint mielőbb.
2010. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

És akkor azért nem tudtam bejelentkezni a GTA IV-s SocialClub-ba mert IE a alapértelmezett és azt lezárta ez a kémprogram

?

2010. júl. 13. 11:37
 7/19 A kérdező kommentje:
2.!Kössz amit írtál( [link] de én nem értem, mert naon nem értek a gépekhez, elég hüye vagyok ilyen téren.
2010. júl. 13. 11:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok, úgy néz ki, elég mélyen beette magát a rendszeredbe, a legjobb megoldásnak tényleg az újratelepítés tűnik most már Kimented az adataid, aztán újrateszed a windoest, mikor telepítésnél megkérdezi, hogy formázod-e a partíciót, akkor igenre kattolsz. Tűzfalad nem volt, ami ezt észlelte volna? Mert nálam már volt rá példa, hogy elkapott egy ilyen progit, és sikerült leírtanom. Ha Avastod lenne, könnyebb dolgunk lenne, mert rálőnéd boot alapú keresésre, és, ha szerencséd van, el is kapja a vírust, de a Nod ezt sajna nem tudja :( Mindenesetre (miután kimentetted az adataid a gépről, mivel rendszerfájlok is fertőzöttek lehetnek) utolsó esélyként próbálj meg egy rendszervisszaállítást (start, kellékek, rendszereszközök), aztán Malwarebytes Anti Malwaret lefuttatni. Ha ezután sem működik, akkor jöhet az újratelepítés.
2010. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 stell-1 ***** válasza:

.!Kössz amit írtál( [link] de én nem értem, mert naon nem értek a gépekhez, elég hüye vagyok ilyen téren.


Leírtam mindent,,csak nyugodtan olvasd és csináld amit ott le van írva,,ha így se tudnád,akor,regiz be a [link]

a security témába pedig tedd be az RSIT logjat a blogombol,ha nem értél a géphez ahogy írod az újra telepítést nem ajánlom,,meg minek is,,egy kémprogram miat??,,felesleges.Tehát olvassad a blogomban és rögtön csináld is,,csak kikelj a kék linkekre minden pontosan megvan magyarázva.

udv

2010. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Végülis újratelepíthetem nincs rajta semmi csak játékok.A másik gépemen vannak a dokumentumaim.
2010. júl. 13. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!