Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 366cm-es medencénk van,2napja...

366cm-es medencénk van,2napja töltöttük fel vízzel. Tegnap este locsoltunk bele algátlanító folyadékot de mára zavaros lett. Ismerősöm javaslatára tettem még bele, és ment egy csomót a vízforgató is. Mit javasoltok még, h szép tiszta maradjon a víz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 15:35
 1/2 anonim válasza:

Én medencetisztító ismerősömet láttam amint 8-10 flakonnyi hypot öntött bele a vízbe, bár utána nem volt szabad használni a medencét pár napig.

Lehet, hogy nem a legjobb megoldás, de talán egy próbát megér.

2010. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2 dolog mindenképp kell egy medencébe. Algaölő, és klór. Ezeket bárhol be tudod szerezni, ahol árulnak medencés cuccokat. Az adagolást megtalálod rajta. Ezen kívül pedig vízforgató, és vízszűrő. Lehet kapni medence porszívót is, az is sok szutykot kiszed az aljáról.
2010. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!