Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » HA nyáron szinte minden nap...

HA nyáron szinte minden nap úsznék 1-2 órát, és este hat után nem ennék, akkor 10 kilót leadhatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy h 1 v 2 órát, és az úszás nem fogyaszt igazán....mondjuk a tempótól is függ...
2010. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van. Ráadásul az este 6 után nem evéstől sem fogsz fogyni (max izomból)
2010. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az este 6 után nem evést felejtsd el....ez egy városi legenda...este kevesebb szénhidrátot kell enni és kész, de enni kell



kiegyensúlyozott evés mellett napi 1-2 óra úszás (nem lubickolás, hanem úszás) valószínűleg meghozza az eredményt a nyár végére...-10 kg nem biztos, mert izmosodni fogsz, de a centikben látványos lesz a különbség , és az a lényeg

2010. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Igen, az úszás mindenféleképpen hasznos és ha inkább centikben fog megjelenni az eredmény mint kilokban, nagy mértékben függ attól is, hogy hány kiló vagy most! Mert nem mind1, hogy hány kilóból szeretnél lefogyni 10-et. A 6 utáni evést meg tényleg felejtsd el!

Nem jó semmire!

2010. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már ennyi energiát belefektetsz, menj el kicsit futni is, az nagyon hatásos.
2010. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 escrogar ***** válasza:
úszástól izmosodsz, nem fogysz...
2010. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezt a sok az "úszástól nem fogysz" hülyeséget, dehogynem fogy, ha több energiát használ el, mint amennyit bevisz...ússzon csak, szép formás lesz
2010. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a komikat

73 kg vagyok,nem baj,ha a súlyom megmarad,de örülnék neki,ha az úszógumiaim eltűnnének,és a combjaim sem érnének össze

a futást bevállalnám,de az az igazság ,hogy a hosszútávot nem bírom,ezért hozzá sem kezdtem

2010. máj. 13. 12:05
 9/11 anonim válasza:

ha sok vizet iszol és zöldséget eszel emellet úszol 2 órát kökeményen este eszel egy kevés dinnyét akkor igen :)

én tavaly ezt csináltam... a pizzát és az ilyesmit hanyagold... :D viszont az úszáshoz kell a szénhidrát.. annyit egyél amennyire szükséged van.. igy úszás nélkül is leadsz 5kg-t..

2010. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az este 6 utáni nem evéstől való fogyás nem legenda! Én csináltam. Jót tesz a szervezetnek, sokkal jobban érzed magad. Este már nem kell emésztened, sokkal jobban tudsz aludni is.

Nem arról van szó, hogy semmit nem ettem, gyümölcsöt és zöldséget betoltam, de nem ettem pörit pl.

2010. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!