Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 21-évesen hülyeség elkezdeni...

21-évesen hülyeség elkezdeni úszni?

Figyelt kérdés

Szerintem hülye kérdés de feltettem. Természetesen nem a semmiből kezdeném el.

8 éven át volt általánosba úszás óra illetve még óvodában is úsztam. Voltam egy versenyen (diákolimpia) ahol országos 7. helyezést értem el (ezt megelőzően városi 1., illetve megyei 1.). Nem jártam semmilyen úszóedzésre ezt megelőzően és így teljesítettem 13 évesen ezt. Ha még akkor elkezdem nem akkora hülyeség, de így van-e értelme?


Egyáltalán foglalkozna velem valaki? Mikorra égnek ki az úszók, nagyjából mikor fejezik be?


Köszi a válaszokat!



2016. aug. 14. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Az edzők foglalkoznak minden korcsoporttal. Mindenféle korosztályban vannak sportolók. Kell mozogni, a mozgás egészséges, edző előny, ha van.

2016. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, de, hogy bármiféle versenyen el tudok majd indulni, igazolt sportolónak kell lennem nem?


Gondolom valami amatőr klubból, ajánlanak egy szövetséghez vagy bármihez, feltéve ha tehetséges vagyok és gyorsan úszok. Nem tudom, hogy megy ez.


Azért érdekel mert hallottam már olyat, hogy targoncásból lett focista :D

Aki tehetséges az az is marad.

2016. aug. 14. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Van, aki 60 évesen kezd el úszni. Ez komoly?
2016. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De versenyeken is szeretnék rész venni. Az úgy már nem mindegy.
2016. aug. 14. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nem leszel már értékelhető versenyző. 21 éves korára a versenyzőknek már 8-10 éves tapasztalattal és komoly edzésmúlttal rendelkeznek.
2016. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen én sem gondolom csak azon agyaltam, hogy az ember 17-18 éves korára fejlődik ki normálisan fizikailag. Az ennél fiatalabbak meg csak technikailag vannak előnyben.

Bár lehet az úszásnál pont nem így van ahogy gondoltam :D


Végül is szeretnék valamilyen sportot elkezdeni, amiben még érhetek el eredményeket (akár országos szinten). Valamilyen küzdősport vagy a víváson agyalok még.

2016. aug. 14. 20:50
 7/7 anonim válasza:
Egy biztos, Cseh Laci vagy Gyurta Dani nem válna belőled, de sosem késő elkezdeni.
2016. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!