Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen gyakran jártok uszodába...

Milyen gyakran jártok uszodába (saját pénzetekből)?

Figyelt kérdés

Gondolok itt hobbi szintre, stb.

Mellette milyen mozgásos kikapcsolódásra van lehetőségetek?

És elsősorban olyanok válaszaira vagyok kíváncsi, akik saját zsebből fizetik a belépőt, az oda-vissza utat is, ha távol van az uszoda.


Egyedül jártok, vagy családtaggal, barátnővel, baráttal?


Egy alkalommal mennyit úsztok?


2015. aug. 22. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most már sajnos nem járok, de összesen 15 hónapig volt bérletem - saját pénzből -, és akkor minden reggel mentem úszni hétköznapokon, 1,5-2 órát, munka előtt.

Természetesen az utazást is én álltam, bérletem volt/van, hiszen egyébként is sokat járkálok a munkámból kifolyólag.

Egyedül jártam.

2015. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma voltam, de csak szaunázni, viszont ki kell fizetnem a sima belépőt is. Lehet vasárnaponként el fogok így járni, és majd rakok be fürdőnadrágot is.
2015. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kiváltom a Széchenyibe a Zsigmondy kártyát. Igazából inkább csak ősszel-télen járok, általában hetente. (Nyáron a szabad vizeket keresem, sokat biciklizek.) Általában egyedül megyek, úszni és szaunázni.
2015. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem az a gond, hogy elég távol vannak a "legközelebbi" uszodák is, illetve az utazás sem 2 forint.


Általában heti 1 alkalom telik ki, néha 2-re, de többen furán néznek rám, hogy ennek mi értelme, mert minimum heti 3-4 alkalom az ideális.


Ha bérletet veszek akkor sem jön ki sokkal olcsóbban, mert az időhöz is kötött, így ha 150-200 forinttal olcsóbb is alkalmanként, akkor is a 10 alkalmat maximum 1 hónap alatt el kéne használnom, különben a fent maradt rész elvész.

2015. aug. 24. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármi, amit csinálsz, az több, mint a semmi, tehát értelme van.


Bírom ezt a "mindent vagy semmit" hozzáállást...


Kérdező, ha szeretsz úszni járni, és ennyit tudsz, akkor hajrá. Nincs ezzel semmi gond. Milyen hülyeség az már, hogy ha nem változol valami versenyszerű úszás-guruvá, akkor inkább ne is menj??? Komolyan, ezt fel nem foghatom...

2015. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!