Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Uszodába vigyek saját lakatot?

Uszodába vigyek saját lakatot?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnak rá ha saját lakatommal is bezárom a szekrényemet? Amikor mentünk régen a gimiben uszodába akkor egy osztálytársamnak erőszakos behatolás nélüé eltűntek a dolgai a szekrényéből, ráadásul ez a margit szigeten lévő uszodában történt, nem az egyik lepukkantabb helyen.


Ja és a jegy árából adnak vissza ha csak egy két órára lennék bent?


Nagyon rég nem jártam már úszni, szóval nem vagyok teljesen képben.


2015. júl. 22. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni az uszoda szabályzatát, de szerintem kizárt, hogy tiltsák, hogy saját lakattal is bezárd a szekrényt.


Meg kell nézni azt is, milyen jegyfajták vannak, mi mennyibe kerül. Ha nincs külön ilyen jegytípus, akkor teljes jegyárat kell fizetned attól függetlenül, mennyi időt töltesz bent.

2015. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ti nagyon le vagytok maradva, az uszoda szekrényeken régóta Proxy zárak vannak. (Kapsz egy elektronikus karkötőt, amit a zárhoz érintesz, az nyitja-zárja). A lakatot rá se tudod tenni. Több uszodában vannak kétórás úszójegyek, de csak elég kötött időben használhatod fel. Egyébként a neten minden információt megtalálsz (jegyfajták, stb.)
2015. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!