Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Még sosem úsztam óceánban...

Még sosem úsztam óceánban segítenének?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy holnap a bátyámmal ki megyünk a tengerpartra.

99,9 % hogy úszni is fogunk. Egyébként ez a Csendes Óceán.. És hát kicsit félek. Több mint egy éve nem úsztam. Nem arról van szó, tudok én úszni... Csak félek.. A hullámoktól. Azt sem tudom hogy itt hogyan kell úszni. Hullámmal szemben? Mármint hogy ne nyomjon le a víz alá a hullám. Tudom, hogy ide a gyorsúszás az ideális. Tudok igy is úszni, de az igazat megvallva a mellúszás jobban megy. Meg aztán még az is benne van, hogy én hát.. Szégyellem magam mások előtt. Azért strand... Ott van több száz ember... :(

Valami jó tippje van valakinek? Pl a hullámok ellen.


2015. júl. 17. 18:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg hát. Nem vagyok én olyan nagy olimpiai úszó bajnok.. Otthon néha úsztam a tóban 20-30 métert aztán ennyi. Merthogy én most New Yorkban vagyok.
2015. júl. 17. 18:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted akik a tengerben pancsikáznak mind olimpikonok? Sokan úszni sem tudnak. Nem kell túl lihegned a dolgokat. Kimentek, bemész a tengerbe és élvezed a vizet. ennyi
2015. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1) Akkora hullámzásban ami már lenyomhat nem úszol. Az olyan hullámnak taraja van, és a strandokon úgysincs belőle.


2) Maradj a parttól biztonságos távolságban, nehogy elsodorjon az áramlat (mindig figyeld a partot fél szemmel).


3) Mindig tudd milyen mély a víz. Hajlamos megtévesztően tiszta lenni. Ne próbálj meg véletlen felállni 3 méter mély vízben :D


4) Mindenki mellúszásban nyomja, mert csak úgy lehet levegőt kapni.

2015. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez a Csendes Óceán. Igenis vannak hullámok, és elég gyakran nagyok is.. Úgy értve strand, hogy ez a tengerpart.

Minden esetre köszönöm a válaszokat. :) ment a zöld kéz.

2015. júl. 17. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Strandon is vannak hullámok,de nem a többméteresek,amik lenyomhatnak és a többi.

Strand részen mint a hullámfürdőkben,olyasfélék vannak.

2015. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a hullám lesz a legkisebb bajod... cápák hete van hapsikám, ilyenkor történik a legtöbb cápatámadás...
2015. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak nem gondolod, hogy New Yorkban olyan trehányok az emberek, h nem kerítik el a "strand-ot "?! Hahaha. Ja, és nem vagyok a hapsid, már bocsesz. Hetero vagyok :D
2015. júl. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!