Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítenének olyanok akik már...

Laci8989 kérdése:

Segítenének olyanok akik már szedték a danabolt?

Figyelt kérdés
Sziasztok , egy 8 hetes kúrát szeretnék csinálni mert azt hallottam hogy ennyi ideig érdemes és talán nem jelentkezik annyi mellékhatás , vagy egyáltalán nem jelentkezik ... a kérdésem az lenne olyanoktól akik már szedték hogy ez alatt a 8 hét alatt kinek milyen mellékhatás jelentkezett , és hogy közbe vagy utána kell e szednem valami fajta májvédőt vagy a végén esetleg valamit szedni ? természetesen 90% pontossággal tolnám a kaját ahogyan azt kell , 2 év tiszta edzés van mögöttem nem szedtem még sosem semmit , 17 éves vagyok 82 kiló , OKOSKODÓK NE ÍRJANAK , CSAK AZOK AKIK SZEDTÉK MÁR !!! mindent irjatok le ami fontos lehet számomra !

2014. aug. 14. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi! Mehet ezerrel. A 8 hetet told ki 16 hétre is bátran. Semmi bajod nem lesz tőle, hülyeségből tiltott szer. Am sem a legszemetebb szteroid a napo után. Mellékhatása nincs is. 82kg vagy, feljön majd 6kg, a szedés után meg lemegy 8-10kg...megéri. Lényeg hogy olyat vegyél amiből 3-4.000,-ft/kúra. Az az igazi! ;)
2014. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 HarciCsiga ***** válasza:

Tisztában vagy avval hogy 2 év edzés múlt lószar ahhoz hogy cucchoz nyúlj még csak edzeni sem tanulsz meg rendesen ennyi idő alatt

előnyök:erősebb leszel amíg szeded,plusz feljön nyolchét alatt szerintem max 4kiló tiszta izom a többi víz meg zsír lesz további előnye olcsó gondolom ezért választottad ezt


Hátrányok:szinte tuti hogy csomó nő a melledbe, soha nem lesz ugyan olyan a hormon háztartásod mint előtte, ha valamit elszúrsz a hormon visszaálitásnál a kis barátod oda lent soha többé nem fog működni rendesen(talán pisilni majd tudsz vele) herezugsorod is lehet amit akár ha annyira elfajzik le is vághatnak(ez teljesen komoly) elkezded vidáman felvezetni aztán az xedik napon semmi előjel nélkül megáll a szíved és meghalsz(mindenki máshogyan reagál a mesterséges hormonok különböző fajtáira ) egyébiránt jelentkezhet még kopaszodás szőrösödés ha ez után is szedni akarod hát szedd a te döntésed


Ui: Ha bele kezdesz és tünetmentesen reagálsz rá ami szinte olyan ritka az embereknél mint a fehér holló az állatok közt akkor tudnod kell hogy egy kúránál biztos hogy nem fogsz tudni megállni :)

2014. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lipton. ***** válasza:
2 év után megálltál a fejlődésben? :) hahahaha
2014. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem választottam , hanem ajánlották , kedves első válaszoló , nem tudtam róla hogy ennyire gagyi és olcsó a cucc , pl te mire gondolsz ami minőségibb és drágább? ja és kedves utolsó válaszoló köszönöm értelmes válaszodat , nem álltam meg a fejlődésben , a kb 1.5 -2 év alatt amit írtam 70kgról felmentem 82 re , holmi fehérjék tömegnövelők kreatinok és egyebek nélkül , és nem úgy kajáltam mindig ahogy kéne mégis fejlődtem de ez a 12 kiló NEM AZ EGÉSZ ZSÍR amit sikerült összehozni !!!
2014. aug. 14. 21:31
 5/12 Lipton. ***** válasza:

Akkor meg mi a fsz bajod van?

Rohadt danabol árát inkább költsd el kajára oszt fejlődjél bzdmeg. :)

És pont egy ilyen tablettás szrt akarsz nyomni?

2014. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
irtam már hogy nemtudotam hogy a danabol ennyire fos cucc ember , meg is kérdeztem hogy mi a minőségibb?!
2014. aug. 14. 21:57
 7/12 HarciCsiga ***** válasza:
Szerinted veszel magadnak akármilyen koxot és nincs mellette rendes kajád akkor mennyi izmot fogsz felszedni?(miből építesz izmot ha nem kajálsz rendes testépítő módjára ezen gondolkozz el!!!!)
2014. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ha szedném úgy ennék ahogyan kell mert megtehetem ! csak régebben nem mindig ettem úgy ahogyan kellene !
2014. aug. 14. 22:24
 9/12 HarciCsiga ***** válasza:
Figyelj itt már a hozzáadással vannak problémák "majd ha szedem" Szerintem jobban járnál ha először edzenél naturban rendes kajával még egy 3 évet és utána gondolkodnál el rajta megint
2014. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát igen bevallom a hozzá állással van a baj , lusta vagyok megsütni a csirkét meg kifőzni a rizst megcsinálni a salátát magamnak stb ilyenek
2014. aug. 14. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!