Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítenének olyanok akik már...

Laci8989 kérdése:

Segítenének olyanok akik már szedték a danabolt?

Figyelt kérdés
Sziasztok , egy 8 hetes kúrát szeretnék csinálni mert azt hallottam hogy ennyi ideig érdemes és talán nem jelentkezik annyi mellékhatás , vagy egyáltalán nem jelentkezik ... a kérdésem az lenne olyanoktól akik már szedték hogy ez alatt a 8 hét alatt kinek milyen mellékhatás jelentkezett , és hogy közbe vagy utána kell e szednem valami fajta májvédőt vagy a végén esetleg valamit szedni ? természetesen 90% pontossággal tolnám a kaját ahogyan azt kell , 2 év tiszta edzés van mögöttem nem szedtem még sosem semmit , 17 éves vagyok 82 kiló , OKOSKODÓK NE ÍRJANAK , CSAK AZOK AKIK SZEDTÉK MÁR !!! mindent irjatok le ami fontos lehet számomra !

2014. aug. 14. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha már valaki koxolni akar, miért nem gyüjt még picit és mondjuk tol egy rendes szuris kúrát? Lehet hogy 8-10× annyiba kerül, nyilván nem véletlen. Akinek nincs pénze, ne koxoljon!
2014. aug. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
olvass már visszáb te szerencsétlen írtam hogy nemtudtam hogy ez gagyi , ajánlották , azthittem minőségi a cucc!!
2014. aug. 15. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!