Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszástól nől a hasizom?...

Az úszástól nől a hasizom? Szeretném a hasizmomat növeszteni/kigyúrni és az úszni pont tudnék rendszeresen mert az uszoda mellett lakunk. Tudnátok ajánlani valami rendszert, hogy milyen gyakran járjak és mennyit, hogyan ússzak?

Figyelt kérdés
15/f

2014. okt. 7. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy gondoltam, nem erősíti a hasizmot különösebben az úszás, de magamon azt vettem észre mégis, meglepődve, hogy valamivel nagyobb lett.

Az úszás egyébként minden izmot megmozgat - persze nem egyformán.

2014. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha most elkezded, heti kétszer egy órás edzéssel, akkor másfél, két év múlva elég férfiasan és szálkásan fogsz kinézni. De persze ha kitartó vagy, és rendszeresen jársz. Ez valódi izomzat lesz, és ha még ki is hagysz utána 1-2 évet, látszani fog. Az úszástól nem is inkább nő a hasizom, hanem átalakul a testzsír % arány, vagyis hiába van hasizmod, ha azt hájréteg takarja...attól, hogy valaki 60 kg, még nem feltétlen egészséges. Az úszás ebben is szépen 'farag'. A legarányosabb izomzatot képes létrehozni, és pont annyira lesz izmos és tónusos a hasad, amennyire kell. De mint írtam, ez munka.
2014. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mr.Z85 válasza:
0%
Te nyomorult fogyatékos,élből fejbe kéne lőni az úszásoddal együtt.
2014. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!