Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Órsót kezdőnek tudtok ajánlani?

Órsót kezdőnek tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

ezdő vagyok még, bojlizáshoz kellene, és kb 80 métert kell dobni! rban kb. 7 ezerig mennék!


a bot egy E'T Black Spider 360 boile,


Okuma Proforce Baitfeeder PFRB 140 1bb nyeletőfékes milyen lenne?



2014. ápr. 13. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó,de ha nincs mindenhorgászatra 20,000-50,000ft-od akkor felesleges a bojlizás.
2014. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek,bojlizhatsz, de ha nincs pénzed akkor csak fenekezni tudsz majd vele.Én is most veszek egy bojlis felszerelést,nekem sincs pénzem bojlira,de mivel jó ismeretségem van ezért kicsit olcsóbban kapom :D ,meg nekem csak táborokra kell a bot,én is csak fenekezni fogok.
2014. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is a fenekezés a lényeg.

Olcsó (és ezzel együtt gagyi) bojlikat lehet kapni.

700/800ft-ért amibe 20-25 szem van.

Csalizóként árulják,aztán egy jobb minőségű etetőbojli fogósabb nála,és kb annyira fogós mint az üres horog ;)

Egy normális csalizóbojli 20-30 szem 3000ft-nál kezdődik.

Arról nem is beszélve,hogy egy LIGHT-os bojlis horgászat során bekell szórni kb 3-5 kiló csalizóbojlit,ami ismét 5000ft körül van.


Magyarul csak a CSALI költséget nézve egy LIGHT bojlis horgászat olyan 8000-10000Ft körül van a csali és etető és aromák.

Egyebekről szót sem szól az ember.

Egy feeder horgászat ennek a töredéke,még akkor is ha jó minőségű etető+pelletet vesz az ember!

2014. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!