Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszással fogyni?

Laylah kérdése:

Úszással fogyni?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, 165 magas vagyok, mellé kb. 95 kiló, szóval lenne miből leadnom. Úgy tudom, hogy ilyen mértékű túlsúlynál első lépésként aerob mozgást kell végezni, azaz úszás, biciklizés, futás, aerobik, stb. Igen ám, csak a futással engem ki lehet kergetni a világból (és bizonyos testsúly felett nem is ajánlják, az ízületek megterhelése miatt). Nincs még egy mozgásforma, amit ennyire utálnék (talán a felülés). Biciklizni szeretek, de úszni még jobban, így emellett döntöttem. Heti 2-3 alkalomra gondoltam, olyan 1-1,5 órákra. Tudom, fontos az étkezés is, de azt most nem akarom itt kitárgyalni. Ilyen és ennyi mozgás elegendő lenne a fogyásom beindításához?


23/L


2014. jan. 31. 17:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is egyetemista vagyok, ráadásul nem épp a láblógatós fajtáján, mégis szakítok rá időt:) Nem könnyű persze, és lemondásokkal jár, de nekem speciel megéri.
2014. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!