Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Formálja a feneket az úszás?

Formálja a feneket az úszás?

Figyelt kérdés
lehet kerekebb, feszesebb fenekem az úszástól? Hasról, úszógumiról mehet le felesleg úszással, vagy azt annyira nrm mozgatja meg? Picit lógó cicin tud a mellúszás javítani?
2013. szept. 17. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

kerekebb fenék= izomnövekedés.

fogyás = zsírleadás.

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).


Tehát étrendfüggő, hogy mit érsz el. Ha lóg a mell, akkor azon már nem segít, mert csak a zsírszövet alatti izmokat edzed vele, a tartószövetek már kinyúltak, nem lehet így korrigálni sajnos.

2013. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én láttam már sok olyan lányt, akinek szebb lett a cicije, a sok úszástól.

De ebben általában benne van 1-2 év munkája...és nem csak a cicijük volt szebb, de az egész alakjuk feszesebb volt, és izmosabb.

2013. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pedig még nem láttam olyat, de tök mindegy, az úszás az jó kis sport, mehet nyugodtan.
2013. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ mennyire lóg az a cici, és milyen a testfelépítésed, sportoltál-e előtte valamit, illetve hány éves vagy(pl. fejlődésben lévő szervezet teljesen más, csont-és izomrendszert,anyagcsere, tápanyag felvétel stb tekintetében)

Tudod mitől lesz nagyon szép alakod?

A szinkronúszástól...na meg hajlékony is leszel :D Én közülük csak szép lányt láttam...

2013. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!