Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Trabucco T-Force Super Cast...

Trabucco T-Force Super Cast horgászzsinór. Mi a véleményetek róla, érdemes-e ilyet venni pergetéshez, vagy inkább fluorocarbon pl. Trabucco T-FORCE XPS SPIN GUN?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon jó minőségű zsinór.Akármelyiket választod nem fogsz benne csalódni!
2013. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gomzoli ***** válasza:

A fluorocarbon jobb a pergetéshez, mert alapvetően rugalmatlanabb, merevebb, nincs akkora nyúlása, mint a "sima" monofilnak, ráadásul a színtelensége, átlátszósága miatt kevésbé feltűnő. A T-Force különben tényleg jó minőségű zsinór.

Azt még azért hozzátenném, hogy monofil zsinórt csak könnyű pergetésre használnék, nehéz csalikhoz jobb a fonott!

2013. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! 5-25g-os wobblerekkel dobálok, eddig fonottakat használtam, jelenleg is azt használok. Jó pár fonottat kipróbáltam már, Japánból is rendeltem 100% polietilén fonott zsinórt, de hiába, egyik se jött be! Ill. egy bejött, azt is Japánból rendeltem, egy hibrid fonott, azt viszont azért nem használom, mert nagyon zajos! Tőlem 10 méterre is lehet hallani a zsinór hangját... ezt leszámítva az egyik leg jobb fonott, amit valaha is használtam! Tökéletes kör keresztmetszetű, egy hónap intenzív használat után is! Nem bolyhosodik ki, nem tekeri szét az orsó és a színe sem fakul ki!

Tehát a sok csalódás után, át akarok térni a monofilra, természetesen olyan zsinórt akarok használni, melynek minimális a nyúlása pl. fluorocarbon, vagy ez a Super Cast, csak erről, nem tudok semmit.

2013. aug. 23. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!