Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan tudnám egyszerűen, de...

Hogyan tudnám egyszerűen, de hatékonyan számolni az úszás közben megtett hosszokat?

Figyelt kérdés

Sajnos gyakran elfelejtem, hogy hol tartottam, főleg ha arra koncentrálok, hogy hogyan úszok, jó-e a technikám. Ilyenkor pedig összekeveredik, hogy a 26 vagy a 28. hossznál jár az ember, akármennyire próbálja memorizálni.

Nem akarok drága órát venni, gondoltam hátha van valami tippetek.



2013. júl. 15. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi nem hosszokban számolunk , hanem körökben. Sokkal könnyebb is így. Ha egy esetben mondjuk 400 métert úszol azt feloszthatod 2 részre azaz 200+200 méter :) Remélem tudtam segíteni , ha bármi problémád van írj privit :)

Üdv.:Egy verseny úszó

2013. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy versenyúszóval nem versenyezhetek. :)

De hadd írjak, hátha: én 100 méterekkel számolok.

50 méteresben két hossz, 33 méteresben 3 hossz, 25 méteresben 4 hosszig számolok el, és onnan hozzáadom a 100 métert.

2013. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem rossz. csak el ne felejtsem, hogy hányszáz méternél járok :)
2013. júl. 17. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én végig mondogatom magamban.
2013. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!