Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Medence probléma, segitség!?

Medence probléma, segitség!?

Figyelt kérdés

Vennénk egy 457 cm átmérőjű, 91 cm mély medencét.Csak hogy egy barátunknál van ekkora medence,megmértük és mivel ez egy puha falu,kör alakú medence,az oldalánál plusz 1 méter vizet kinyom! Igy pedig nem fér el az udvarba ott,ahol kiterveltük neki a helyet.

Mit lehet tenni?

Az újság méretei alapján pont elférne,de így a plusz víz méret alapján NEM!


2012. júl. 6. 12:04
 1/8 dirtboy ***** válasza:
kisebbet kell venni vagy olyan valamivel kell megtámasztani az oldalát ami elég erős hogy megtartsa de a medencében sem tesz kárt.
2012. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt kéne,DE a kisebb meg mér csak 73 cm mély,az pedig nagyon kicsi már! :)
2012. júl. 6. 12:09
 3/8 A kérdező kommentje:

Amit mondtál,azt hogy lehetne megoldani? Oldalról így néz ki : - szomszéd fal

- szabad hely

- tuják

- nád (de azt kivenni a legkevesebb

2012. júl. 6. 12:13
 4/8 dirtboy ***** válasza:

szomszéd falra rakjál egy takaró fóliát elég magasan és arra egy szőnyeget hogy a medence fala ne a falhoz súrolódjon és akkor jó lesz.

a fólia a kicsapódó víz miatt kell hogy ne vizezzétek a falat.

persze a szomszéddal beszéld meg mert ha nem egyezik bele akkor cseszheted.

a tuja ha már nagyobb akkor elég erős lesz,pár erősebb deszkát pl pallódeszkát neki támasztotok a tujának és arra megint szőnyeg és annak meg kellene fognia.

ha más nem pár oszlopot le kell küldeni a földbe még pluszba.

jobb ötletem nincs.

2012. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösz a választ,a tuják kicsik,azon gondolkodom,hogy kiszedek 3-4 tuját és akkor kilóg majd az útra.

Nehéz eset! A szomszéd falának nem nyomom neki,abba nem mennének bele,meg én se akarnám.

2012. júl. 6. 12:58
 6/8 anonim válasza:
Én 366 / 91 est vettem de van 305 / 91 es is csak nézd a márkát is
2012. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó légyszíves írd le hol vetted és milyen márkájú!
2012. júl. 9. 17:47
 8/8 ekeke válasza:
Mivel a méretet tévesen tüntették fel, vissza kell vegyék. Senki nem arra gondol, hogy pl. összehajtva mekkora, hanem hogy a használat során mekkora.
2012. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!