Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Azt hallottam, hogy az úszás...

Azt hallottam, hogy az úszás a leghatékonyabb sportok közé tartozik, mert minden izmot megmozgat. Ti tapasztaltátok ezt?

Figyelt kérdés
Egy plusz kérdés: Jártatok már a budafoki Hófehérfóka uszodában(a Capmona mellett) ??
2009. jún. 27. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. De ha esetleg az a célod hogy izmot növelj magadon, akkor ahoz nagyon sokat kell úsznod egy héten, és ezt éveken át csinálni. Ha viszont csak formálni szeretnél az alakodon hogy egy picit csinosabb legyél, akkor arra is jó, és ahoz viszont nem kellenek évek, viszont a rendszeresség szükséges. A Hófehérfókába még nem voltam.
2009. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az nálad, hogy leghatékonyabb?


Le akarsz fogyni? Igen, az úszástól olvadni fognak rólad a zsírpárnák.


Izomtömeget akarsz növelni? Hááááát.. Nem.

A nehéz súlyzós edzés (másnéven, gyúrás, konditerem) mögött messze elmarad minden más sport, ha izomnövelésről van szó.

2009. jún. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem-nem

nem izomagy akarok lenni, hanem formálni akarok az alkomon...(zsírt égetni) :D

2009. jún. 28. 20:49
 4/4 anonim válasza:
ez teljesen igaz,!!
2009. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!